gazpostach

«103» ІНФОРМУЄ !Сумувати й нудитися працівникам швидкої допомоги ніколи. Так, за 24 вересня медики швидкої допомоги по Тернопільській області обслужили  255 викликів до пацієнтів, здійснили 79 госпіталізації; з них по  Тернополю обслужено 98  викликів, госпіталізовано 23 пацієнти. У службі швидкої допомоги Тернопільщини за  24 вересня  зафіксовано 22 виклики до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід , госпіталізовано 15 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід за 24 вересня у службу швидкої допомоги звернулося ще 17 пацієнтів, 15 госпіталізовано.

24 вересня уже традиційно ознаменувалося великою кількістю виїздів до  пацієнтів з підозрою на ковід, підвищеною температурою та поганим самопочуттям. Багато виїздів у  медиків швидкої зафіксовано до пацієнтів із харчовими отруєннями, а найбільше – до хронічних хворих, яких турбували болі голови, запаморочення, болі у серці, за грудиною, аритмії, тахікардії, перепади тиску, гіпертонічні кризи та ін. Почастішали виклики до пацієнтів після побиття, у стані сильної алкогольної інтоксикації та безхатченків …

Також були виклики на ДТП. Так, 24 вересня о 19.21 бригада швидкої допомоги виїжджала на вул. Корольова у с. Байківці, де надавала допомогу 10-річному хлопчикові, якого на проїзній частині дороги збила автівка. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, саднами потилиці, ліктів та забоєм поперекового відділу хребта дитину шпиталізовано в обласну дитячу лікарню.

Ще одне ДТП сталося у с. Бзовиця Зборівського району, куди 24 вересня о 20.44 виїжджала бригада швидкої допомоги. Унаслідок зіткнення двох автівок постраждав 56-річний водій однієї із них. Із закритим переломом нижніх кінцівок потерпілого шпиталізовано у Зборівську райлікарню.

24 вересня о 19.00 бригада швидкої виїжджала на вул. Карпенка, де надавала допомогу 36-річній жінці. Невідомі зловмисники бризнули їй в обличчя хімічну речовину із газового балончика. Із легкими термічними опіками обличчя потерпілу залишено на місці події, бо від госпіталізації вона відмовилася.

М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*