gazpostach

«103» ІНФОРМУЄ!За 8 березня  медики швидкої по Тернопільській області обслужили  351 виклик до пацієнтів, здійснили 96 госпіталізацій; з них по  Тернополю обслужено  139 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 31 пацієнтів. За 8 березня у службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 41 виклик до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід , госпіталізовано 31 ковідного пацієнта. З підозрою на ковід за 4 березня у службу швидкої допомоги звернулося ще 16 пацієнтів, 8 госпіталізовано.

За 8 березня, порівняно з 7 березнем,  побільшало викликів до пацієнтів з ознаками ковіду. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на  різні нещасні випадки, до пацієнтів у стані алкогольної інтоксикації та на побутові травмування.

Так, 8 березня о 16.37 бригада швидкої виїжджала у с. Застав’я Тернопільського району, до 33-річного пацієнта. Чоловік упав з дерева, обрізаючи гілки. Із закритою  травмою грудної клітки, закритою травмою живота пацієнта, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

8 березня о 8.56 бригада швидкої виїжджала на вул. Лепкого, де надавала допомогу 43-річному пацієнтові. Чоловік, у стані алкогольного сп’яніння, лежав на землі біля бордюра. Оглянувши пацієнта, медики швидкої діагностували у нього закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку та забій лобної ділянки голови. Після наданої медичної допомоги пацієнта шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

8 березня о 8.02 бригада швидкої виїжджала на Привокзальний майдан у Тернополі, на перон, до 57-річного пацієнта. Чоловік скаржився на біль у стопах ніг. При огляді  пальці ніг були некротично змінені, стопи набряклі, синюшного кольору. За словами пацієнта, він ходив босим по снігу 2-3 тижні тому…Із діагнозом обмороження обох стоп 3-4 ступеня чоловіка, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

8 березня об 11.10  виїжджала бригада швидкої й на ДТП, що сталося на вул. Танцорова, на перехресті. Унаслідок зіткнення двох автівок – «Хонди» та «Ніссан»- травмувався 21-річний водій останньої. Із закритою

черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку потерпілого, після наданої медичної допомоги, залишено на місці події, оскільки від госпіталізації він відмовився.

8 березня об 11.17 виїжджала бригада швидкої на вул.Лепкого, де надавала допомогу 3-річному хлопчикові. У дитини були рясні висипання на обличчі й по всьому тілу та сильний свербіж. За словами мами, ці ознаки з’явилися після того, як хлопчика помили дитячим шампунем. Із діагнозом висипання унаслідок алергічної реакції дитину, після наданої медичної допомоги, залишено вдома.

8 березня були й травмування через необережність. Так, о 10.58 бригада швидкої виїжджала на вул. Громницького, до пацієнта 1933 р.н. Чоловік через власну необережність упав на коридорі у власній квартирі й травмувався. Із діагнозом закритий перелом лівого стегна літнього пацієнта, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

8 березня о 15.46 бригада швидкої виїжджала на вул. Макаренка у Тернополі, де надавала допомогу одразу двом дітям: 1-річному хлопчику та 4-річній дівчинці. Старша дитина випила більше 10 таблеток тонзилотрену й поділилася рештою таблеток з молодшим братиком… Після цього дівчинка стала в’яла та сонлива. Після оперативно наданої медичної допомоги обох дітей шпиталізовано в обласну дитячу лікарню.

8 березня о 21.18 бригада швидкої виїжджала на вул.Слівенську, до 38-річного пацієнта. Зі слів потерпілого, він розбив правою рукою скляні двері у кімнаті й порізався склом. До приїзду швидкої замотав руку рушником. Із різаною раною правої кінцівки в ділянці передпліччя, після зупинення кровотечі, пацієнта, у стані алкогольного сп’янінням, доставлено у травмопункт.

М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

 

 

 

 

 

 

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*