gazpostach

«103» ІНФОРМУЄ!За 4 березня  медики швидкої по Тернопільській області обслужили  336 викликів до пацієнтів, здійснили 112 госпіталізацій; з них по  Тернополю обслужено  149 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 37 пацієнтів. За 4 березня у службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 41 виклик до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 28 ковідних пацієнти. З підозрою на ковід за 4 березня у службу швидкої допомоги звернулося ще 16 пацієнтів, 8 госпіталізовано.

За 4 березня, порівняно з 3 березнем, значно побільшало викликів до пацієнтів з ознаками ковіду. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на  різні нещасні випадки, побутові травмування та до пацієнтів у стані алкогольної інтоксикації.

4 березня о 16.02 бригада швидкої виїжджала на вул. Київську, де надавала допомогу 24-річній пацієнтці. За словами потерпілої, її побив знайомий. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку потерпілу, після наданої медичної допомоги, залишено вдома, оскільки від госпіталізації вона відмовилася.

4 березня районна бригада швидкої виїжджала у м. Рогачин Бережанського району. Медики надавали допомогу цілій сім’ї, яка отруїлася чадним газом через витік газу із газової колонки. Усіх постраждалих – трирічного хлопчика, 29-річну жінку та 34-річного чоловіка, після оперативно наданої медичної допомоги, шпиталізовано у Бережанську райлікарню.

4 березня о 16.03 районна бригада швидкої виїжджала у с. Козлів Козівського району, до 8-річного пацієнта. Хлопчику випадково відрубали одного пальця, коли він допомагав рубати дрова… Після оперативно наданої медичної допомоги дитину шпиталізовано у Козівську райлікарню, де пальця пришили.

4 березня о 17.57 бригада швидкої виїжджала на вул. Довженка, до 24-річного пацієнта. Чоловік послизнувся на вулиці, упав й травмувався. Із рваною раною лобної ділянки голови, після наданої медичної допомоги, потерпілого доставлено у травмопункт.

4 березня о 9.43 бригада швидкої виїжджала на вул.Чалдаєва, до 83-річного пацієнта. Літній чоловік через власну необережність впав у квартирі й травмувався. Із підозрою на перелом шийки стегна пацієнта, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

 

 

 

   

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*