gazpostach

«103» ІНФОРМУЄ!За 3 березня  медики швидкої по Тернопільській області обслужили  317 викликів до пацієнтів, здійснили 112 госпіталізацій; з них по  Тернополю обслужено  133 виклики швидкої допомоги, госпіталізовано 42 пацієнти. За 3 березня у службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 33 виклики до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід , госпіталізовано 24 ковідних пацієнти. З підозрою на ковід за 3 березня у службу швидкої допомоги звернулося ще 16 пацієнтів, 7 госпіталізовано.

За 3 березня, порівняно з 2 березнем,  побільшало викликів до пацієнтів з ознаками ковіду. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на  різні нещасні випадки, побутові травмування, до пацієнтів у стані алкогольної інтоксикації.

Так,  3 березня о 12.25 бригада швидкої виїжджала на вул. Протасевича, до заправки, де надавала допомогу 47-річному пацієнтові. Чоловік, перебуваючи у нетверезому стані, зашпортався об бордюр, упав і травмувався. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, забоєм перенісся та у стані алкогольної інтоксикації пацієнта, після наданої медичної допомоги, залишено на місці події, оскільки від госпіталізації він відмовився.

3 березня о 4.42 бригада швидкої виїжджала на вул. Довженка, до 19-річного пацієнта, який скаржився на кровотечу з рани. За словами потерпілого, він  травмувався через власну необережність, розбивши рукою скло на вхідних дверях. Із неглибокими різаними ранами зовнішньої поверхні 3-5 пальців лівої кисті, після наданої медичної допомоги, пацієнта залишено на місці події, бо від госпіталізації він відмовився.

3 березня о 3.12 бригада швидкої виїжджала на вул. Вагилевича, до наркозалежного пацієнта. Швидку викликали працівники поліції.  Чоловік у стані психоемоційного збудження бігав по вулиці, намагався проникнути в чужу оселю. За словами пацієнта, вживав різні наркотичні речовини… Після наданої медичної допомоги його доставлено для подальшого лікування в ТОМЦСНЗ.

3 березня о 2.30 бригада швидкої виїжджала на вул. Січових стрільців, до одного із барів, до 29-річного пацієнта. Із підшкірною гематомою тім’яної ділянки голови, у стані алкогольного сп’яніння чоловіка, після наданої медичної допомоги, залишено на місці події.

3 березня о 23.08 бригада швидкої виїжджала на перехрестя вулиць вул. Слівенська-Коновальця, на місце ДТП, де надавала допомогу 15-річній пацієнтці. За словами потерпілої, коли вона переходила дорогу, її збило авто «Тойота». Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, забоями правого плеча та правого колінного суглоба потерпілу, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в обласну дитячу лікарню.

М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*