gazpostach

«103» ІНФОРМУЄ!За 2 березня  медики швидкої по Тернопільській області обслужили  333 виклики до пацієнтів, здійснили 111 госпіталізацій; з них по  Тернополю обслужено  133 виклики швидкої допомоги, госпіталізовано 44 пацієнти. За 2 березня у службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 38 викликів до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід , госпіталізовано 19 ковідних пацієнти. З підозрою на ковід за 2 березня у службу швидкої допомоги звернулося ще 16 пацієнтів, 9 госпіталізовано.

За 2 березня, порівняно з 1 березнем,  побільшало викликів до пацієнтів з ознаками ковіду. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на  різні нещасні випадки, побутові травмування, до пацієнтів у стані алкогольної інтоксикації та на ДТП.

Так, 2 березня о 0.22 бригада швидкої виїжджала на вул. Бережанську, до 23-річного пацієнта. За словами чоловіків, які супроводжували потерпілого, він упав зі сходів… Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, закритою травмою правого вуха, переломом спинки носа, забоями лобної та потиличної ділянки голови пацієнта, у стані алкогольного сп’яніння, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

2 березня о 10.21 бригада швидкої виїжджала й на падіння з висоти, що сталося на вул. Гріга, до 48-річного пацієнта. Чоловік упав з риштування на металевий штир… На момент приїзду бригади потерпілому вже наклали на рану джгут. Із рваною раною задньої поверхні правого стегна пацієнта, після оперативно наданої медичної допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

2 березня о 8.09 виїжджала швидка й на ДТП, що сталося на вул. Слівенській.  Травмований 12-річний пацієнт повідомив, що його збило авто «Мазда», коли він перебігав дорогу, поспішаючи на тролейбус. На жаль, від сильного удару хлопчик отримав серйозні ушкодження: із переломом обох кісток правої гомілки, після оперативно наданої медичної допомоги, його шпиталізовано в обласну дитячу лікарню.

2 березня о 17.21 бригада швидкої виїжджала на вул. Клінічну, знову на ДТП. 9-річного пацієнта збило авто «Фольксваген». Із забоєм  правого гомілково-ступневого суглоба та підозрою на перелом таранної кістки хлопчика, після наданої медичної допомоги, доставлено у травмопункт дитячої обласної лікарні.

2 березня о 20. 28 бригада швидкої виїжджала на вул. Київську, де надавала допомогу 66-річній пацієнтці. Жінка травмувалася, коли впала, намагаючись сісти у маршрутне таксі…Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, забоєм поперекового відділу хребта потерпілу, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в лікарню швидкої допомоги.

2 березня о 23.28 бригада швидкої виїжджала на вул. Морозенка, де надавала допомогу 26-річній пацієнтці. Із забоєм м’яких тканин потиличної ділянки голови та верхньої губи пацієнтку, після наданої медичної допомоги, залишено вдома, оскільки від госпіталізації вона відмовилася.

М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

 

 

 

 

 

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*