gazpostach

«103» ІНФОРМУЄ!За 28 лютого  медики швидкої по Тернопільській області обслужили  302 виклики до пацієнтів, здійснили 101 госпіталізацію; з них по  Тернополю обслужено  134 виклики швидкої допомоги, госпіталізовано 30 пацієнтів. За 28 лютого у службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 33 виклики до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 23 ковідних пацієнти. З підозрою на ковід за 28 лютого у службу швидкої допомоги звернулося ще 19 пацієнтів, 12 госпіталізовано.

За 28 лютого, порівняно з 27 лютим,  побільшало викликів до пацієнтів з ознаками ковіду. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на  різні нещасні випадки, побутові травмування , до пацієнтів у стані алкогольної інтоксикації та на ДТП.

Так, о 20.32 бригада швидкої виїжджала на вул. Острозького, до пацієнта 1934 р.н. Біля філармонії літнього чоловіка збило авто «Мерседес». Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, рваною раною тім’яної ділянки голови, забоєм грудної клітки потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

28 лютого о 16.32 бригада швидкої виїжджала на вул. С. Бандери, до 12-річного пацієнта. За словами хлопчика, під час сімейної сварки батьків його випадково зачепило табуреткою, яку жбурнув батько…  Із саднами лівої половини грудної клітки потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в обласну дитячу лікарню.

28 лютого о 3.51 районна бригада швидкої виїжджала у м. Бережани, до 27-річного пацієнта. За словами потерпілого, його побив знайомий. Із закритою черепно-мозковою травмою, садном правої скули, у стані алкогольного сп’яніння потерпілого, після наданої медичної допомоги, залишено на місці події, оскільки від госпіталізації він відмовився.

Були 28 лютого й виїзди на алкогольні інтоксикації. Так, о 22.13 бригада швидкої виїжджала на вул. Стуса, до 16-річної пацієнтки. Дівчина скаржилася на головний біль, головокружіння, нудоту, блювання та загальну слабкість. За словами юної пацієнтки, вона «випила трохи горілки» …У стані алкогольної інтоксикації дівчину, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в обласну дитячу лікарню.

28 лютого о 8.10 бригада швидкої виїжджала на вул. Крушельницької, до 34-річного пацієнта, який лежав на зупинці. Зі слів чоловіка, ввечері він вживав алкоголь і заснув на зупинці, так і не дійшовши додому… Після наданої медичної допомоги пацієнта, у стані легкого алкогольного сп’яніння, посаджено на маршрутку й відправлено додому.

Нагадаємо, що 27 лютого о 00.21 бригада швидкої виїжджала до кінотеатру «Перемога», до 26-річного пацієнта. За словами очевидців, його побили невідомі. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, гематомою лівої надбрівної ділянки  та у стані алкогольного сп’яніння потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в університетську лікарню.

27 лютого о 00.05 бригада швидкої виїжджала на вул. Кривоноса, до 33-річного пацієнта. За словами потерпілого, його побили знайомі. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку та забійною раною чола пацієнта, після наданої медичної допомоги, доставлено у травмопункт.

27 лютого о 0.24 районна бригада швидкої виїжджала у м. Чортків, де уже не змогла надати допомогу 19-річній пацієнтці. Медики змушені були констатувати біологічну смерть, що за нез’ясованих обставин настала до приїзду бригади швидкої допомоги…

27 лютого о 21.51 районна бригада швидкої виїжджала у с. Чернихівці Збаразького району, на місце ДТП. 33-річну жінку збило авто «Шевроле». Зі струсом головного мозку, забійною гематомою лобної ділянки голови, тупою травмою грудної клітки й живота, із переломом кісток тазу потерпілу, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у Збаразьку райлікарню.

М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

 

 

 

 

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*