gazpostach

«103» ІНФОРМУЄ!За 21 лютого  медики швидкої по Тернопільській області обслужили  296 викликів до пацієнтів, здійснили 82 госпіталізаці]; з них по  Тернополю обслужено  130 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 31 пацієнта. За 21 лютого у службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 18 викликів до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід , госпіталізовано 11 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід за 21 лютого у службу швидкої допомоги звернулося ще 18 пацієнтів, 5 госпіталізовано.

За 21 лютого, порівняно з 20 лютим,  побільшало викликів до пацієнтів з ознаками ковіду. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на  різні нещасні випадки, алкогольні інтоксикації, вуличні й побутові травмування та побиття.

Так, 21 лютого о 00.07 бригада швидкої виїжджала на вул. Самчука, до 27-річного пацієнта. За словами потерпілого, його побив батько. Із забоєм нижньої губи пацієнта, після наданої медичної допомоги, залишено на місці події.

21 лютого о 18.32 бригада швидкої виїжджала на вул. Білогірську, до 41-річного пацієнта.  Із забійними ранами голови, забоєм правого коліна, у стані алкогольного сп’яніння  потерпілого, після наданої допомоги, доставлено у травмопункт.

Нагадаємо, що 20 лютого о 18.45 районна бригада швидкої виїжджала у с. Полівці Чортківського району, де надавала допомогу цілій сім’ї, що отруїлася чадним газом: двом маленьким діткам віком 3 і 4 роки та двом дорослим. Через несправність печі на дровах дим виходив у житлове приміщення й спричинив гостру інтоксикацію пацієнтів… Після оперативно наданої медичної допомоги 27-річну жінку та 28-річного чоловіка шпиталізовано у Чортківську райлікарню.

Ще одна прикра ситуація трапилося 20 лютого  у с. Шили Збаразького району. О 16.45 туди виїжджала районна бригада швидкої, щоб надати допомогу 20-річному пацієнтові, який упав з дерева, обрізаючи гілки…Із травмою нижнього грудного й поперекового відділів хребта потерпілого, після оперативно наданої медичної допомоги, шпиталізовано у Збаразьку райлікарню.

Були 21 лютого й вуличні та побутові травмування. Так, 21 лютого о 8.52 бригада швидкої виїжджала на вул. Київську, до 59-річної пацієнтки. За словами потерпілої, вона травмувалася, упавши на вулиці. Із закритим переломом  променевої кістки лівої руки пацієнтку, після наданої медичної допомоги, доставлено у травмопункт.

21 лютого о 14. 48 виїжджала бригада швидкої на вул. 15 Квітня, до 82-річного пацієнта. За словами потерпілого, він упав у квартирі й травмувався. Із закритим переломом шийки лівої стегнової кістки літнього пацієнта, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

21 лютого о 14.05 бригада швидкої виїжджала на вул. Фабричну, до 80-річної пацієнтки. За невідомих обставин жінка поважного віку отримала рвану рану потиличної ділянки голови. Після наданої медичної допомоги пацієнтку шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

 

 

 

 

 

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*