gazpostach

«103» ІНФОРМУЄ!За 13 січня  медики швидкої по Тернопільській області обслужили  281 виклик до пацієнтів, здійснили 79  госпіталізацій; з них по  Тернополю обслужено  108 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 34 пацієнти. За  13 січня у службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 16 викликів до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід , госпіталізовано 6 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід за 13 січня у службу швидкої допомоги звернулося ще 13 пацієнтів, 5 госпіталізовано.

За 13 січня  поменшало викликів до пацієнтів з ознаками ковіду. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на ДТП, побиття, алкогольні інтоксикації та різні нещасні випадки.

Так, 13 січня о 20.53 районна бригада швидкої виїжджала у с. Стара Могильниця Теребовлянського району, де надавала допомогу 53-річному пацієнтові. Унаслідок сімейної сварки пасинок побив вітчима… Побив, не шкодуючи власних сил. Зі струсом головного мозку, гематомами лобної та потиличної ділянок голови, січеними ранами голови, у стані алкогольного сп’яніння потерпілого, після наданої допомоги, залишено на місці події, оскільки від госпіталізації він відмовився.

13 січня о 21.08 районна бригада швидкої виїжджала у с. Сухостав Чортківського району, де надавала допомогу 43-річному пацієнтові. Перебуваючи за кермом авто «Рендж Ровер», водій не впорався із керуванням та в’їхав у фуру. Унаслідок удару пацієнт отримав закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, забійну рану лобної ділянки голови та нижньої щелепи. Після наданої меддопомоги був шпиталізований у Копичинську райлікарню.

13 січня о 10.54 районна бригада швидкої виїжджала у Теребовлю, до військової частини. На 50-річного чоловіка впало дерево й сильно його покалічило. На час приїзду швидкої пацієнт був без свідомості. На жаль, медикам швидкої не вдалося його врятувати, оскільки чоловік отримав травми, не сумісні із життям…

13 січня о 20.06 бригада швидкої виїжджала у с. Смолянка Тернопільського району, де надавала допомогу 45-річній пацієнтці, що перебувала у стані алкогольної коми. На виклику були присутні працівники поліції та керівництво села. Двох дітей – хлопчиків віком 9 та 10 років – ювінальна поліція забрала у горе-матері до Тернополя, в притулок… П’яну маму, у стані алкогольної коми, після наданої меддопомоги шпиталізовано у наркодиспансер.

13 січня о 9.33 бригада швидкої виїжджала на вул. Тролейбусну, де надавала допомогу 58-річному пацієнтові. Відводячи онука в дитсадок, чоловік послизнувся й упав на спину. Після падіння відчув різкий біль, не міг вдихнути повітря. Медики швидкої діагностували у нього закриту травму  й забійну рану грудної клітки, а також перелом двох ребер. Після оперативно наданої допомоги постраждалого доставлено у травмопункт.

13 січня о 1.28 бригада швидкої виїжджала на вул. Будного в Тернополі, де надавала допомогу 68-річному пацієнтові. Чоловік скаржився на різкий біль та печіння в очах. Погіршення настало після того, як пацієнт більше 40 хвилин перебував у приміщенні з увімкненою кварцовою лампою. Медики швидкої діагностували у потерпілого хімічний опік очей 2 ступеня й доставили в очний травмопункт університетської лікарні.

М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

 

  

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*