gazpostach

«103» ІНФОРМУЄ!За 11 січня  медики швидкої по Тернопільській області обслужили  292 викликів до пацієнтів, здійснили 89 госпіталізацій; з них по  Тернополю обслужено  125 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 30 пацієнтів. За  11 січня у службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 22 виклики до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід , госпіталізовано 12 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід за 11 січня у службу швидкої допомоги звернулося ще 12 пацієнтів, 6 госпіталізовано.

За 11 січня  побільшало викликів до пацієнтів з ознаками ковіду. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на різні нещасні випадки, алкогольні сп’яніння та побиття.

Так, 11 січня о 2.47 бригада швидкої виїжджала на вул. Чорновола в Тернополі, де надавала допомогу 60-річному пацієнтові. Чоловік сидів на лавці в оточенні перехожих та працівників поліції. Обставини травмування не відомі. Пацієнт перебував у стані алкогольного сп’яніння, поводився агресивно, висловлювався нецензурно. Унаслідок травмування у чоловіка була гематома лівої повіки, а з ока текла цівка крові. Медики швидкої зупинили кровотечу та наклали пов’язку, але від  госпіталізації пацієнт категорично відмовився.

11 січня о 4.18 бригада швидкої виїжджала на вул. Руську, біля «Роксолани», де надавала допомогу 50-річному пацієнтові. Зі слів потерпілого, він послизнувся та впав на дорозі . Перехожі викликали швидку та поліцію. Унаслідок травмування чоловік отримав перелом та вивих  великого пальця правої кисті та гематому повіки лівого ока діаметром 3 см… Після наданої медичної допомоги, накладання тугої пов’язки пацієнта доставлено у травмопункт.

12 січня о 3.30 бригада швидкої виїжджала на вул. Д. Галицького у Тернополі, де надавала допомогу  36-річному пацієнтові. Зі слів потерпілого,  він  сидів на лавці біля під’їзду, пив алкоголь. До нього підійшов незнайомець, між ними зав’язалася словесна перепалка, яка переросла у бійку.  Із  гематомою лівого ока та забоєм перенісся потерпілого, у стані алкогольного сп’яніння, після наданої допомоги, доставлено у травмопункт.

11 січня о 14.33 бригада швидкої виїжджала на вул. Лук’яновича в Тернополі, де уже не змогла надати допомогу  68-річному пацієнтові. На момент прибуття бригади чоловік сидів у кріслі, без ознак життя, з трупними плямами на тілі й трупним закляканням м’язів рук та обличчя… Видимих травматичних ушкоджень чи ознак насильницької смерті не виявлено. Пацієнт помер прямо на робочому місці… Відомо лише, що чоловік протягом грудня перебував на лікарняному через ГРВІ. Медики швидкої констатували біологічну смерть, що настала до прибуття бригади екстреної меддопомоги. Тіло пацієнта залишено на місці, на працівників поліції.

М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*