gazpostach

«103» ІНФОРМУЄ!За 10 січня  медики швидкої по Тернопільській області обслужили  320 викликів до пацієнтів, здійснили 79 госпіталізацій; з них по  Тернополю обслужено  121 виклик швидкої допомоги, госпіталізовано 22 пацієнти. За  10 січня у службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 18 викликів до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід , госпіталізовано 12 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід за 10 січня у службу швидкої допомоги звернулося ще 12 пацієнтів, 6 госпіталізовано.

За 10 січня  поменшало викликів до пацієнтів з ознаками ковіду. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на ДТП, різні нещасні випадки та побиття.

Так, 10 січня о 19.36 бригада швидкої виїжджала на вул. С. Бандери в Тернополі, де надавала допомогу 24-річному пацієнтові. Чоловіка, за межами пішохідного переходу, біля «Обнови», збило авто «Шевроле». Із підозрою на закритий перелом правого стегна пацієнта, після наданої допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

10 січня о 22.52 бригада швидкої виїжджала на вул. 15 Квітня в Тернополі, де надавала допомогу  52-річній пацієнтці. Зі слів потерпілої, її побив психічно хворий син. Із забоєм перенісся потерпілу, після наданої допомоги, залишено вдома, бо від госпіталізації вона відмовилася.

10 січня о 23.20 уже районна бригада швидкої виїжджала у м. Чортків, де надавала допомогу 40-річному пацієнтові. Чоловік, за нез’ясованих наразі обставин, отримав ножове поранення стегна. Після оперативно наданої медичної допомоги пацієнта шпиталізовано у Чортківську райлікарню.

10 січня о 0.31 районна бригада швидкої виїжджала у м. Почаїв, біля монастиря, на місце ДТП. Водій автівки не впорався із керуванням, машина з’їхала в кювет  та вдарилась у дерево. 22-річного пасажира автівки, із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, саднами потиличної ділянки голови, у стані алкогольного сп’яніння, після наданої допомоги, залишено на місці події, оскільки від госпіталізації він відмовився. 28-річного водія автомобіля, із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, у стані алкогольного сп’яніння , після наданої допомоги, шпиталізовано у Почаївську райлікарню.

10 січня о 21.04 районна бригада швидкої виїжджала у м. Монастириська, на місце ДТП. Унаслідок зіткнення буса та легківки постраждали двоє пацієнтів. 22-річний чоловік отримав рвану рану скроневої ділянки голови, 26-річний чоловік – забій правого колінного суглоба. Обох потерпілих, після наданої допомоги, шпиталізовано у Монастириську райлікарню.

М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

 

  

  

 

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*