gazpostach

«103» інформує!За 20 вересня медики швидкої допомоги по Тернопільській області обслужили  281 виклик до пацієнтів, здійснили 82 госпіталізації; з них по  Тернополю обслужено  124 виклики, госпіталізовано 36 пацієнтів. У службі швидкої допомоги Тернопільщини за  20 вересня  зафіксовано 21 виклик до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід , госпіталізовано 10 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід за 20 вересня у службу швидкої допомоги звернулися ще 12 пацієнтів, 5 госпіталізовано.

20 вересня відзначилося величезною кількістю викликів до хворих з  гострими болями у животі, підвищеною температурою тіла та поганим самопочуттям. Багато викликів у  медиків швидкої зафіксовано до пацієнтів із хронічними захворюваннями, яких турбували болі у серці, за грудиною, аритмії, тахікардії, перепади тиску, гіпертонічні кризи та ін. Почастішали виклики до пацієнтів з вираженою алкогольною інтоксикацією, а також унаслідок побиття …

Також 20 вересня о 20.26 бригада швидкої виїжджала у с. Біла, до магазину продуктів, де надавала допомогу неповнолітній школярці. Увечері дівчину побила її  подруга. Зі струсом головного мозку та саднами потерпілу шпиталізовано в обласну дитячу лікарню.

20 вересня о 22.30 бригада швидкої виїжджала на вул. Шептицького, на місце ДТП, де надавала допомогу двом потерпілим, які постраждали унаслідок зіткнення двох автівок. 37-річну пасажирку автівки із травмою грудної клітки, переломом двох ребер, забоями та 35-річну пасажирку іншого авто – із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, забійно-рваною раною лобної ділянки голови шпиталізували в університетську лікарню.   Ще одне серйозне ДТП сталося 20 вересня о 21.19 на трасі біля с. Смиківці. Унаслідок зіткнення «Хюндая» та «Інфініті» важко травмувався 33-річний водій однієї з автівок. Медики швидкої діагностували у нього закриту черепно-мозкову травму, лівобічний пневмоторакс, торако-абдомінальну травму та ін. важкі ушкодження. Після оперативно наданої медичної допомоги пацієнта у важкому стані шпиталізовано в університетську лікарню.

М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

 

 

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*