Повідомити новину

Поширити:

20 жовтня медики швидкої допомоги по Тернопільській області здійснили  352 виїзди  до пацієнтів, 96 хворих госпіталізували; з них по  Тернополю здійснено 135 викликів, госпіталізовано 32 пацієнти.
20 жовтня  медики швидкої виїжджали на аритмії й тахікардії, передінсультні та передінфарктні стани, судоми, задишки та порушення психіки. Уже традиційно 20 жовтня було багато виїздів до пацієнтів з ознаками ковіду, підвищеною температурою, поганим самопочуттям та  двосторонньою вірусною пневмонією. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих, на різні критичні стани й нещасні випадки. Почастішали виклики до пацієнтів після побиття, в стані сильної алкогольної інтоксикації та бефзхатченків. А також  побільшало суїцидів й випадків дитячого травмування…
Так, 20 жовтня об 11.05 бригада швидкої виїжджала на вул. Руську в Тернополі. Небайдужі перехожі викликали швидку, побачивши на асфальті тіло жінки поважного віку без ознак життя. Приїхавши на місце події,  медики швидкої констатувала біологічну смерть 88-річної жінки, яка настала від травм, не сумісних із життям…. За словами свідків, літня жінка викинулася з вікна своєї квартири, з 4 поверху…
20 жовтня о 19.39 бригада швидкої виїжджала на вул. Тарнавського, де надавала допомогу 17-річному хлопцеві. Зі слів потерпілого, його вдарив по голові невідомий зловмисник. Із забійною раною голови, після наданої меддопомоги, хлопця шпиталізовано в обласну дитячу лікарню.
Небезпечна пригода трапилася 19 жовтня о 16.28 у с. Велика Лука. Медики швидкої надавали допомогу 2-річному хлопчикові, який випадково випив цілу пляшечку йоду…Із набряком губ, слизової порожнини рота дитину, після оперативно наданої допомоги, шпиталізовано в обласну дитячу лікарню.
20 жовтня о 20.21 бригада швидкої виїжджала на вул. 15 Квітня, де надавала допомогу 13-річній дівчинці. За словами пацієнтки, вона впала з гойдалки на спину й сильно забилася. Медики швидкої діагностували у неї закритий перелом правої лопатки. Після оперативно наданої меддопомоги дитину шпиталізували в обласну дитячу лікарню.
20 жовтня о 17.43  районна бригада швидкої виїжджала у с. Горошова Борщівського району, де надавала допомогу літній парі, що отруїлася власноруч зібраними грибочками. 67-річного чоловіка та 64-річну жінку шпиталізовано у Мельнице-Подільську райлікарню.
М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.