gazpostach

«103» ІНФОРМУЄ !За 15 вересня медики швидкої допомоги по Тернопільській області обслужили  262 виклики до пацієнтів, здійснили 101 госпіталізацію; з них по  Тернополю обслужено  122 виклики, госпіталізовано 37 пацієнтів. У службі швидкої допомоги Тернопільщини за  15 вересня  зафіксовано 17 викликів до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід , госпіталізовано 15 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід за 15 вересня у службу швидкої допомоги звернулися ще 30 пацієнтів, 23 госпіталізовано.

Левова частка викликів 15 вересня знову була до пацієнтів з підвищеною температурою тіла та поганим самопочуттям. Багато викликів у швидкої зафіксовано до пацієнтів із хронічними захворюваннями, яких турбували перепади тиску, болі у серці, за грудиною, аритмії, тахікардії та ін.

Збір урожаю 15 вересня не обійшовся без побутових травм. Так, о 13.48 бригада швидкої виїжджала у с. Вербка Монастириського району, де надавала допомогу 62-річному пацієнтові, який впав з грушки. Із закритою травмою грудної клітки потерпілого шпиталізовано у Монастириську райлікарню.

Рідкісний випадок трапився у Чорткові, на будові, що на вулиці В. Великого. Раптово помер, перебуваючи на робочому місці у крані,  57-річний кранівник. Тіло уже померлого чоловіка знімали з висоти працівники служби МНС. Медики швидкої констатували біологічну смерть, яка настала до прибуття бригади швидкої допомоги.

15 вересня о 20.48 бригада швидкої виїжджала у с. Пронятин, де надавала допомогу 36-річному пацієнтові. Після сварки на ґрунті побутового конфлікту чоловіка з вогнепальної зброї травмував сусід. Із вогнепальним пораненням лівого передпліччя потерпілого шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

Того ж таки 15 вересня о 22.38 уже в Тернополі бригада швидкої виїжджала на вул. Дорошенка, де рятувала  34-річного пацієнта. Після конфлікту з матір’ю чоловік намагався вчинити самогубство, перерізавши вени лівого передпліччя. На щастя, спроба було невдалою. У стані алкогольного сп’яніння пацієнта, після оперативно наданої медичної допомоги,  шпиталізовано у психоневрологічний диспансер.

Не обійшлося 15 вересня й без ДТП. Так, о 10.23 бригада швидкої виїжджала на вул. Чумацьку, де надавала допомогу 21-річному пацієнтові, якого збила автівка на пішохідному переході. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, множинними саднами обличчя потерпілого шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги. О 18. 43 бригада швидкої виїжджала на вул. Симоненка, де теж надавала допомогу потерпілому у ДТП. 52-річний водій тролейбуса після виконання монтажних робіт  спускався з драбини, саме тоді на нього наїхала автівка. Із закритим переломом ноги потерпілого доставлено у травмопункт.

М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

 

 

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*