gazpostach

«103» ІНФОРМУЄ !8 жовтня медики швидкої допомоги по Тернопільській області обслужили  282 виклики до пацієнтів, здійснили 165 госпіталізацій; з них по  Тернополю обслужено 102  виклики, госпіталізовано 36 пацієнтів. У службі швидкої допомоги Тернопільщини за  8 жовтня  зафіксовано 25 викликів до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід , госпіталізовано 19 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід за 8 жовтня у службу швидкої допомоги звернулося ще 19 пацієнтів, 16 госпіталізовано.

8 жовтня уже традиційно було багате на величезну кількість виїздів до пацієнтів з ознаками ковіду, підвищеною температурою, поганим самопочуттям. Особливо непокоїть медиків швидкої збільшення кількості  пацієнтів із двосторонньою вірусною пневмонією. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих, на різні критичні стани й нещасні випадки. Почастішали виклики до пацієнтів після побиття та в стані сильної алкогольної інтоксикації .

8 жовтня відзначилося великою кількістю ДТП. Так, о 6.37 бригада швидкої виїжджала на вул. 15 Квітня, до заправки «ОККО», на місце ДТП. Жінку, на пішохідному переході, збило авто «Рено». Від сильного удару 65-річна пацієнтка отримала серйозні ушкодження: із закритим переломом лівого плеча, забоєм грудного та поперекового відділу хребта жінку, після наданої медддопомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

8 жовтня о 8.44 бригада швидкої виїжджала на Збаразьке кільце, на місце ДТП. Унаслідок зіткнення двох автівок постраждав 17-річний пасажир. На час зіткнення хлопець спав, але дуже важких травм, на щастя, не отримав. Із закритою травмою грудної клітки потерпілого, після наданої допомоги, шпиталізовано в дитячу обласну лікарню.

На вул. Живова 8 жовтня о 22.23 було ще одне зіткнення двох автівок. Бригада швидкої надавала допомогу 62-річній пасажирці однієї із них. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, забійними ранами голови та саднами потерпілу шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

Чергове ДТП 8 жовтня сталося на вул. Грушевського у Тернополі. На 35-річну жінку, на пішохідному переході, наїхало авто «Смарт». Від сильного удару пацієнтка отримала серйозні ушкодження: із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, закритою травмою лівого коліна, численними саднами її шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

Не оминула хвиля ДТП і райони. Так, 8 жовтня  бригада районної швидкої виїжджала на трасу в с. Озерна, де авто врізалося у фуру. Унаслідок ДТП постраждала 46-річна пасажирка автівки. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, забоями хребта постраждалу шпиталізовано у Зборівську райлікарню.

Нещасний випадок стався 8 жовтня о 10.07 в с. Великі Бірки, куди виїжджала бригада швидкої допомоги. 6-річна дівчинка запхала собі глибоко у ніс квасолину, коли мама лущила квасолю… Дитина налякалася й почала плакати та важко дихати, жінка викликала швидку. В обласній дитячій лікарні, куди привезла її швидка, дівчинці надали кваліфіковану допомогу.

М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

  

 

 

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*