gazpostach

«103» ІНФОРМУЄ !1 жовтня медики швидкої допомоги по Тернопільській області обслужили  261 виклик до пацієнтів, здійснили 85 госпіталізацій; з них по  Тернополю обслужено 116  викликів, госпіталізовано 42 пацієнти. У службі швидкої допомоги Тернопільщини за  1 жовтня  зафіксовано 22 виклики до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід , госпіталізовано 15 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід за 1 жовтня у службу швидкої допомоги звернулося ще 15 пацієнтів, 9 госпіталізовано.

1 жовтня знову відзначилося рекордною кількістю виїздів до  пацієнтів з підозрою на ковід, підвищеною температурою та двосторонньою вірусною пневмонією, спровокованою ковідом. Найбільше виїздів  зафіксовано до хронічних хворих – з болями голови та запамороченнями, болями у серці й за грудиною, перепадами тиску й гіпертонічними кризами, та ін. Почастішали виклики й на ДТП.

Так, 1 жовтня о 8.19 бригада швидкої виїжджала у с. Млинівці Кременецького району, на місце ДТП. На перехресті у КамАЗа відмовили гальма й він врізався у автівку. Унаслідок зіткнення КамАЗа та легкового автомобіля постраждав 58-річний водій автівки та 16-річна пасажирка. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, забоями голови та вивихом плеча потерпілого шпиталізовано у Кременецьку райлікарню. 16-річну дівчину, із закритою черепно-мозковою травмою, переломом спинки носа та верхньої щелепи теж шпиталізовано у КРЛ.

1 жовтня о 16.01 бригада швидкої виїжджала на вул. Злуки, знову на місце ДТП. 50-річну жінку на пішохідному переході збило авто. Водій гнав на великій швидкості, тож потерпіла отримала численні травми: із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, забійними ранами потилиці, закритим переломом стегна пацієнтку, після наданої допомоги, шпиталізовано в університетську лікарню.

1 жовтня об 11.49 бригада швидкої виїжджала у с. Дарахів Теребовлянського району, де рятувала 69-річного чоловіка, на якого напали оси. Із алергічною реакцією на укуси ос потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у Теребовлянську райлікарню.

Також 1 жовтня о 19.49 медики швидкої виїжджали у м. Гусятин, де рятували 10-місячну дівчинку, яка подавилась кусочком яблука. Лікарі швидкої витягнули стороннє тіло зі стравоходу й шпиталізували дитину в Гусятинську райлікарню.

Ще одне «свіженьке» ДТП сталося 2 жовтня. Так, о 7.17 бригада швидкої виїжджала на поворот між с. Біла та Гаї Шечвенківські, на місце ДТП. 61-річний водій автівки, даючи задній хід з причепом, з’їхав з дороги та перевернувся. Із гострою реакцією на стрес та незначними саднами потерпілого, після наданої медичної допомоги, залишено на місці події.

М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

 

 

 

 

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*