Повідомити новину

Поширити:

1 жовтня медики швидкої допомоги по Тернопільській області обслужили  261 виклик до пацієнтів, здійснили 85 госпіталізацій; з них по  Тернополю обслужено 116  викликів, госпіталізовано 42 пацієнти. У службі швидкої допомоги Тернопільщини за  1 жовтня  зафіксовано 22 виклики до хворих з уже  підтвердженим діагнозом ковід , госпіталізовано 15 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід за 1 жовтня у службу швидкої допомоги звернулося ще 15 пацієнтів, 9 госпіталізовано.
1 жовтня знову відзначилося рекордною кількістю виїздів до  пацієнтів з підозрою на ковід, підвищеною температурою та двосторонньою вірусною пневмонією, спровокованою ковідом. Найбільше виїздів  зафіксовано до хронічних хворих – з болями голови та запамороченнями, болями у серці й за грудиною, перепадами тиску й гіпертонічними кризами, та ін. Почастішали виклики й на ДТП.
Так, 1 жовтня о 8.19 бригада швидкої виїжджала у с. Млинівці Кременецького району, на місце ДТП. На перехресті у КамАЗа відмовили гальма й він врізався у автівку. Унаслідок зіткнення КамАЗа та легкового автомобіля постраждав 58-річний водій автівки та 16-річна пасажирка. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, забоями голови та вивихом плеча потерпілого шпиталізовано у Кременецьку райлікарню. 16-річну дівчину, із закритою черепно-мозковою травмою, переломом спинки носа та верхньої щелепи теж шпиталізовано у КРЛ.
1 жовтня о 16.01 бригада швидкої виїжджала на вул. Злуки, знову на місце ДТП. 50-річну жінку на пішохідному переході збило авто. Водій гнав на великій швидкості, тож потерпіла отримала численні травми: із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, забійними ранами потилиці, закритим переломом стегна пацієнтку, після наданої допомоги, шпиталізовано в університетську лікарню.
1 жовтня об 11.49 бригада швидкої виїжджала у с. Дарахів Теребовлянського району, де рятувала 69-річного чоловіка, на якого напали оси. Із алергічною реакцією на укуси ос потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у Теребовлянську райлікарню.
Також 1 жовтня о 19.49 медики швидкої виїжджали у м. Гусятин, де рятували 10-місячну дівчинку, яка подавилась кусочком яблука. Лікарі швидкої витягнули стороннє тіло зі стравоходу й шпиталізували дитину в Гусятинську райлікарню.
Ще одне «свіженьке» ДТП сталося 2 жовтня. Так, о 7.17 бригада швидкої виїжджала на поворот між с. Біла та Гаї Шечвенківські, на місце ДТП. 61-річний водій автівки, даючи задній хід з причепом, з’їхав з дороги та перевернувся. Із гострою реакцією на стрес та незначними саднами потерпілого, після наданої медичної допомоги, залишено на місці події.
М. ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.