gazpostach

Завершено досудове розслідування стосовно мешканця ТеребовліДвадцятиоднорічний уродженець м. Горлівка Костянтин Лефтер у 2014 році прибув на Тернопільщину як вимушений переселенець із району проведення антитерористичної операції. У Теребовлі його прихистила адміністрація місцевого училища, поселивши у гуртожитку, а волонтери допомогли йому із облаштуванням побуту. Однак вже на початку 2015 року Лефтер повернувся на Донбас і добровільно вступив до складу бригади «Восток», військової частини № 06818 1-го армійського корпусу народного ополчення Міністерства оборони так званої «ДНР».
З травня 2015 року Костянтин Лефтер брав безпосередню участь у бойових діях проти підрозділів Збройних сил України та правоохоронних органів, які проводять АТО.
Наразі обвинувальний акт за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України скеровано до суду для розгляду по суті, а обвинувачений перебуває у державному розшуку.
Громадяни, котрим щось відомо про перебування Костянтина Лефтера на території області, можуть повідомити про це на телефон довіри УСБУ в Тернопільській області 52-90-00, або на гарячу телефонну лінію УСБУ
(067)352-31–00 чи надіслати інформацію на електронну скриньку usbu_ter@ssu.gov.ua.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*