gazpostach

За привласнення грошей поліція відкрила справу проти… журналіста Романа Скрипіна282У січні спостережна рада “Громадське” звинуватила Скрипіна в приховуванні частини коштів телеканалу: рахунки PayPal для збору добровільних пожертвувань і коштів за використання контенту на відеохостингу YouTube.

Наразі, у столиці відкрили кримінальну справу, проти колишнього керівника громадського телебачення “Громадське” Романа Скрипіна, за фактом можливого привласнення грошей телеканалу. Про це повідомив співробітник Управління Національної поліції в Києві Українським Новинам.

Кримінальне провадження відкрито за частиною 1 статті 191 Кримінального кодексу (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Інших деталей співрозмовник не повідомив.

Сам журналіст заявив про готовність повернути більшу частину коштів, а також про готовність до діалогу зі спостережною радою телеканалу.

Слід зауважити,  що раніше спостережна рада ГО “Громадське телебачення” зробила звернення, в якому повідомила подробиці конфлікту зі Скрипіним. Потім соцмережі почали висміювати конфлікт поміж засновниками Hromadske.tv, в якому спостережна рада звинуватила Романа Скрипіна у привласненні фінансів організації.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*