Повідомити новину

Поширити:

282У січні спостережна рада “Громадське” звинуватила Скрипіна в приховуванні частини коштів телеканалу: рахунки PayPal для збору добровільних пожертвувань і коштів за використання контенту на відеохостингу YouTube.
Наразі, у столиці відкрили кримінальну справу, проти колишнього керівника громадського телебачення “Громадське” Романа Скрипіна, за фактом можливого привласнення грошей телеканалу. Про це повідомив співробітник Управління Національної поліції в Києві Українським Новинам.
Кримінальне провадження відкрито за частиною 1 статті 191 Кримінального кодексу (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).
Інших деталей співрозмовник не повідомив.
Сам журналіст заявив про готовність повернути більшу частину коштів, а також про готовність до діалогу зі спостережною радою телеканалу.
Слід зауважити,  що раніше спостережна рада ГО “Громадське телебачення” зробила звернення, в якому повідомила подробиці конфлікту зі Скрипіним. Потім соцмережі почали висміювати конфлікт поміж засновниками Hromadske.tv, в якому спостережна рада звинуватила Романа Скрипіна у привласненні фінансів організації.