gazpostach

За дозвіл на вивезення дитини за кордон жінка заплатила 2300 доларівЖителька Козової не змогла домовитись із чоловіком про дозвіл на вивезення дитини за кордон. Тому звернулась за допомогою до знайомого з Тернополя, а той – до своїх товаришів. Державний нотаріус сфальсифікувала необхідний документ.

Правоохоронці спіймали шахраїв на гарячому, знайшли і нотаріуса, який погодився на фальсифікацію дозволу.

Слідчі Головного управління Національної поліції Тернопільської області висунули обвинувачення усім чотирьом фігурантам кримінального провадження. Трьом з них інкримінують частину третю статті 369-2 ККУ- одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди, а працівниця нотаріату понесе відповідальність за службове підроблення – стаття 366 ККУ.

Досудове слідство завершено і буде передано до суду щойно підозрювані ознайомлять із матеріалами.   Якщо суд визнає підозрюваних винних у вчиненому, нотаріусу загрожує не лише штраф, а й  позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, а трьом посередникам у цій справі може світити позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*