gazpostach

З ініціативи нардепа Андрія Богданця мережа «АТБ» передала для тернополян 600 продуктових наборівУ Тернополі найбільш вразливі верстви населення отримали понад 600 продуктових наборів з ініціативи корпорації «АТБ», Мінсоцполітики, уряду та народного депутата від «Слуги Народу» Андрія Богданця.

Продукти, серед яких – крупи, макарони, цукор, сіль, олія, лимони, печиво, чай, передали малозабезпеченим сім’ям, людям похилого віку та самотнім.

Нардеп Андрій Богданець каже, у час карантинних обмежень важливо подбати про тих, хто немає можливості вийти з дому, або не може придбати найнеобхідніше через відсутність коштів.

– Епідемія коронавірусу кардинально змінила наше життя, а пристосуватися до нових умов вдається не кожному. У цей час ми повинні мобілізувати усі зусилля, аби подбати про людей незахищених верств населення. Я дякую соціально відповідальному бізнесу, який дбає не лише про свій успіх та збагачення, але й усвідомлює відповідальність перед українцями. Завдяки органам місцевого самоврядування, підприємцям й волонтерам нам вдається не стояти осторонь проблем людей. Важкі часи минуть, а людяність запам’ятається, – зазначив Андрій Богданець.

Нагадаємо, у Тернополі також функціонує онлайн-платформа Андрія Богданця «Допоможемо разом/Help together». Десятки осіб вже виявили бажання стати корисним під час пандемії коронавірусу, а за допомогою звернулися чимало сімей й самотніх людей. Усі охочі можуть залишити свої контактні дані, перейшовши за посиланням https://helptogether.te.ua/.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*