gazpostach

Як я швидко вилікувала геморойНадія, 45 років:

На мою думку, геморой  з’явився  у мене  через сидячу роботу, адже перебувала в положенні сидячи з 8 ранку до 7 вечора.  Вдома  фізично активною не була, рано лягала спати. Міняти роботу не хотілось – колектив і діяльність мені подобались. Але через деякий час стала відчувати дискомфорт і біль у ділянці заднього проходу. Зрозуміло, що це – геморой.
Я купувала різні свічки й таблетки, від яких не спостерігала жодного ефекту, а  через 3 місяці, коли терпіти було вже нестерпно, вирішила звернутись до лікаря в МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль». Цей заклад рекомендували багато знайомих .

Мені діагностували 2 стадію геморою. Я думала, що доведеться робити операцію,  але проктолог сказав, що лікування – безопераційне,  навіть не доведеться брати лікарняний.  Я почала лікування, працювала та жила в звичному ритмі, підтримувала зв’язок із лікарем та дотримувалась рекомендацій.  Вже через декілька днів  помітила результат, а згодом геморой зовсім зник!

Переконалась, що недарма звернулася саме в «Оксфорд  Медікал», адже  сьогодні мало хто може запропонувати безопераційний метод лікування, швидкий результат і анонімність.

Тому, якщо вас турбує така проблема, як  геморой, раджу  не займатися самолікуванням, а звернутися до лікаря саме в МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль».

Записатись на прийом до лікаря можна за телефонами:  (068) 752 52 52; (0352) 52 52 52.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*