У 17 турі 5 листопада тернопільська «Нива» приймала одного із лідерів першої ліги – криворізький «Кривбас».

Команди розпочали гру доволі жваво. Вже на 2-й хвилині першого удару по воротах завдали господарі. З лінії штрафного пробив Дворовенко, щоправда, неточно.

Гості з відповіддю не забарилися і вже на 10 хвилині після подачі з правого флангу зі стандарту від Іліча Хобленко в дотик підправив м’яч ногою повз Механіва – 0:1.

Через кілька хвилини криворіжці заробили ще один небезпечний стандарт, після удару Іліча «Ниву» виручив Механів. Гості поступово заволоділи ініціативою.  Непогані моменти, щоб подвоїти рахунок, мали Татарков, Хобленко. Артем Щедрий вийшов віч-на-віч із голкіпером «Ниви», але надійно зіграв Механів.

Все ж наприкінці тайму тернополяни спромоглися відігратися. У боротьбі з Баланом Різник заробив перспективний штрафний. Пробив Семенина, м’яч вдарився об землю, й Сарнавський не зумів його зафіксувати. А на добиванні вдало зіграв Максим Демчук – 1:1.

Другий тайм активніше розпочали футболісти «Ниви», але вже на 59-й хвилині знову пропустили. Іліч отримав передачу біля лінії карного майданчика, та низом більярдним ударом поклав м’яча у ближній кут – 1:2. Після забитого м’яча гості знову заволоділи ініціативою. У середині тайму після удару футболіста «Кривбасу» Щедрого м’яч влучив у поперечину воріт тернополян.

У другій половині тайму господарі таки перехопили ініціативу і мали кілька моментів, щоби зрівняти рахунок. Сарнавський потягнув удар під поперечину від Вовченка та на останніх секундах накрив удар Дворовенка за лічені сантиметри від лінії воріт.

Варто зазначити, що футболісти «Ниви» грали добре і боролися до останніх секунд, але гості діяли самовіддано й надійно у захисті, тому у підсумку здобули важку перемогу.

ФК «Нива» – ФК «Кривбас» – 1:2 (1:1).

Голи: Демчук (45+2) – Хобленко (10), Іліч (59).

У 18 турі 12 листопада тернопільська «Нива» гратиме в гостях з донецьким «Олімпіком».