Вулицями Тернополя “промчав” пригодницько-інтелектуальний квест «Невідомий Тернопіль»

Якщо під час полудневої прогулянки середмістям Тернополя вам трапилось зустріти ватагу молодих, енергійних, чимось сильно заклопотаних людей, то найімовірніше, це були учасники квесту «Невідомий Тернопіль», що проходив в межах проекту «Файне єднає». Захід, до якого було залучено представників тернопільської учнівської молоді, організували та провели працівники Тернопільської обласної бібліотеки для дітей спільно з головою громадської організації «Терен» Михайлом Онишківим.

Сходини відбулись в стінах книгозбірні, де учасників було детально проінструктовано щодо перебігу та ключової мети змагань, а також поділено на команди шляхом жеребкування. Відтак пригодницький квестовий маршрут долали у складі таких чотирьох команд: «Петрарка», «Історичні тернополяни», «Посмішка» і «Титани», за кожною з яких було закріплено координатора. Чи варто розповідати про те, яких зусиль, фізичних та інтелектуальних, довелось прикласти нашим квестівцям на шляху до омріяної перемоги. Та мабуть варто, адже мандруючи локаціями і щоразу отримуючи нові цікаві завдання, юнаки й дівчата відкривали для себе таємниці рідного міс

та, заглиблювались в його історію, вивчали прихований зміст простих і, здавалось, добре знайомих речей.

Отож, за підсумками квесту «Невідомий Тернопіль», було визначено команду-лідера, яка найшвидше виконала усі завдання і надала відповідні докази, а саме – селфі з усіх локацій маршруту. Щасливими переможцями змагань, а також володарями почесної відзнаки та ексклюзивних видань «Зіркові історії успіху» стала команда з символічною назвою «Титани».

У додатковій номінації – найкраще виконання народної пісні біля монумента Соломії Крушельницької, перемогли «Історичні тернополяни», за що отримали оригінальні нагороди з нотною символікою.

Колектив бібліотеки безмежно вдячний всім учасникам квесту за неймовірні фізичні, творчі, інтелектуальні зусилля, яких чимало довелось прикласти на шляху до поставленої мети, а також нашому харизматичному другу – Михайлу Онишківу, який допоміг із нагородами і протягом усіх змагань підтримував командний дух квестівців.

Уляна Пилипчук

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*