gazpostach

Все, що ви хотіли знати про тайський масаж.Тайський масаж у Львові вважається однією з найпопулярніших технік у всьому світі. Майстер, щоб домогтися потрібного ефекту, використовує методики скручування, натискання, розтягування, розтирання. При цьому, фахівець застосовує в роботі не тільки руки, але і коліна, лікті і стопи.
Як виконується сама процедура?
Сеанс починається з того що клієнту пропонують одягнутися в спідницю і майку, а також спеціальне кімоно для посилення ефекту від процедури. Спершу масажист приділяє увагу стопам. Тут розташовано багато енергетичних центрів. Далі майстер переходить до всього тіла. Середня тривалість сеансу дорівнює 1,5-3 години.
Протягом усього сеансу фахівець своїми діями вводить пацієнта в транс. Це відбувається за рахунок активізації особливих точок на тілі. Сама по собі техніка виконання схожа на йогу. У той же час всі рухи відбуваються плавно і ритмічно, як би танцюючи.
Користь тайського масажу
Дана процедура характеризується великим числом переваг, серед яких:
• Покращення кровообігу та усунення набряклості.
• Зняття напруги з м’язів, завдяки чому вони стають еластичнішою.
• Розгладження рубців.
• Нормалізація дихання. Він стає глибоким і рівним.
• Зняття напруги з нервової системи, в результаті чого людина розслабляється і стрес зникає.
• Стабілізація роботи травного трактора.
• Омолодження шкіри.
Ця методика показана при депресивному стані, втрати сну, втоми, підвищеної стомлюваності, перепадах настрою і м’язових спазмах.
У нас ви зможете скористатися даною послугою за прийнятною вартістю. Наші масажисти – справжні професіонали своєї справи з великим досвідом роботи, тому замовивши у нас масаж у Львові, ви зможете відчути себе набагато краще.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*