gazpostach

Володимир Гройсман оцінив якість ремонту доріг на ТернопільщиніУ вівторок, 30 травня, з робочим візитом на Тернопільщині побував Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, щоб ознайомитися з ремонтом покриття дороги М-19 (Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече). З такою ж метою Володимир Борисович побував у Волинській та Львівській областях.

Загалом прем’єр схвально оцінив ремонт дороги на Тернопільщині і наголосив, що це лише початок, надалі уряд докладатиме ще більше зусиль, щоб відремонтувати автошляхи країни.

«Як і обіцяли минулого року, цьогоріч ми швидше розпочали ремонт доріг у всіх регіонах країни. Дві третини робіт з ямкового ремонту у більшості областей уже зроблені», – зауважив пан Гройсман.

Володимир Борисович додав: цілком природним є те, що держава значно збільшила фінансування ремонтних робіт. Адже українські шляхи перебували у жахливому стані.

«На превеликий жаль, до революції Гідності ніхто не переймався цією проблемою. Я переконаний, що через 5 років у нас буде зовсім інша якість доріг. Наш уряд зробить усе, щоб дороги в Україні були європейського зразка. Так, цьогоріч на ремонт було спрямовано втричі більше коштів, ніж минулого року», – додав Прем’єр-міністр.

Володимир Гройсман також заявив, що в червні, за підтримки парламенту, планує розпочати масштабний ремонт дороги Львів-Тернопіль-Хмельницький-Вінниця-Умань і до українських портів.  Оскільки це – дуже важлива магістраль для країни, він особисто вноситиме пропозицію спрямувати 2,5 млрд гривень.

«Сьогодні ми спільно з польськими колегами оголошуємо тендер на прикордонну інфраструктуру. Це ще 2 млрд грн. Один об’єкт буде у Волинській області і 4 – у Львівській».

До слова, протяжність автомобільної дороги державного значення М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече у Тернопільській  області становить 80,06 км. Вона  є важливою для функціонування і подальшого розвитку рекреаційного і туристичного потенціалу Тернопільщини. А також є відгалуженням міжнародного транспортного коридору «Балтійське море-Чорне море» – Тернопіль-Чернівці-Порубне.

На об’єкті задіяно 33 одиниці техніки, зокрема: 2 асфальтоукладальники, 6 катків, 3 грейдери, 2 навантажувачі, 18 самоскидів, 2 екскаватори тощо.  Щоденно працюють 62 робітники.

Термін завершення робіт – вересень 2017 року.

Для поточного середнього ремонту автомобільної дороги М-19 загалом необхідно 450 млн гривень.

Зоряна ДЕРКАЧ
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*