26.11.2022 23:45

Повідомити про новину

Поширити:

260026Таке рішення прийняла сесія обласної ради задля відновлення історичної справедливості, консолідації та розвитку історичної свідомості українського народу, збереження національної пам’яті та належного вшанування борців за незалежність України у ХХ столітті.
Вирішено, що ця дата буде урочисто відзначена на загальнообласному рівні. Виконавчій гілці влади доручено розробити та забезпечити реалізацію комплексу заходів із відзначення на території області 75-ої річниці Акта відновлення Української держави, який відбувся 30 червня 1941 року.
Планується, що у навчальних закладах, бібліотеках, будинках культури будуть проведені уроки, круглі столи, виховні години, тематичні виставки, культурно-мистецькі акції, інші тематичні заходи до цієї дати та всебічне висвітлення повної й об’єктивної інформації історії збройного національно-визвольного руху українців у 40-50 роках минулого століття.
Обласна рада рекомендує проведення науково-практичних конференцій та інших тематичних заходів, включення теми 75-річчя  з дня проголошення Акта відновлення Української державності до переліку тем відповідних конкурсів, рефератів, курсових і дипломних робіт.
Також вирішено направити звернення до  Верховної Ради України щодо підтримки проекту Постанови Верховної Ради України №4298 від 23.03.2016 року “Про урочисте  відзначення на державному рівні 75-річчя з дня проголошення Акта відновлення Української держави (30.06.1941)”.
У ньому, зокрема, йдеться: “Відзначення на офіційному загальнодержавному рівні 75-річчя Акта відновлення Української держави матиме важливе значення не лише для  відновлення пам’яті про героїчне минуле української нації, а й для виховання нових поколінь українських патріотів”.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.