gazpostach

Відзначимо 75-річчя проголошення Акта відновлення Української держави260026Таке рішення прийняла сесія обласної ради задля відновлення історичної справедливості, консолідації та розвитку історичної свідомості українського народу, збереження національної пам’яті та належного вшанування борців за незалежність України у ХХ столітті.

Вирішено, що ця дата буде урочисто відзначена на загальнообласному рівні. Виконавчій гілці влади доручено розробити та забезпечити реалізацію комплексу заходів із відзначення на території області 75-ої річниці Акта відновлення Української держави, який відбувся 30 червня 1941 року.

Планується, що у навчальних закладах, бібліотеках, будинках культури будуть проведені уроки, круглі столи, виховні години, тематичні виставки, культурно-мистецькі акції, інші тематичні заходи до цієї дати та всебічне висвітлення повної й об’єктивної інформації історії збройного національно-визвольного руху українців у 40-50 роках минулого століття.

Обласна рада рекомендує проведення науково-практичних конференцій та інших тематичних заходів, включення теми 75-річчя  з дня проголошення Акта відновлення Української державності до переліку тем відповідних конкурсів, рефератів, курсових і дипломних робіт.

Також вирішено направити звернення до  Верховної Ради України щодо підтримки проекту Постанови Верховної Ради України №4298 від 23.03.2016 року “Про урочисте  відзначення на державному рівні 75-річчя з дня проголошення Акта відновлення Української держави (30.06.1941)”.

У ньому, зокрема, йдеться: “Відзначення на офіційному загальнодержавному рівні 75-річчя Акта відновлення Української держави матиме важливе значення не лише для  відновлення пам’яті про героїчне минуле української нації, а й для виховання нових поколінь українських патріотів”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*