23.02.2024 23:23

Повідомити про новину

Поширити:

Zemanta Related Posts ThumbnailАдже стартує він нинішнього року з 5 травня і триватиме до кінця першого місяця літа – червня. Про цьогорічну строкову службу, а також про контрактну службу, проблеми демобілізованих вели мову на брифінгу військовий комісар області, полковник Володимир Катинський та т.в.о. начальника відділу укомплектування та призову, заступник  обласного військкома, майор Петро Серко.
Вони  вкотре наголосили на тому, що молоді хлопці,  віком від 18 до 27 років, повинні з’явитися у військкомати за місцем приписки для проходження медкомісії.  Призовники у жодному разі не будуть направлені у зону проведення АТО, вони нестимуть строкову службу в місцях постійної дислокації військових частин.
Згідно з  указом Президента України, демобілізації підлягають військовослужбовці, які були призвані під час четвертої черги мобілізації. На сьогодні основна частина військовослужбовців уже демобілізована.
На брифінгу було наголошено, що після демобілізації військовослужбовцям відведено 5 діб, щоб  стати на військовий облік та подати у військкомат усі необхідні документи, що підтверджують статус учасника бойових дій.
Якщо боєць ще не має статусу учасника бойових дій, але в нього є усі підтверджуючі документи, надання цього статусу здійснюють військові комісаріати на місцях.
Щодо контрактної служби, то є достатньо вільних вакантних місць. Армія потребує не лише розвідників, стрільців чи зв’язківців, а й кухарів, ремонтників, водіїв, музикантів тощо. Мотивація для контрактників є суттєвою – зарплата становить від семи тисяч гривень на місяць.
Галина ВАНДЗЕЛЯК