gazpostach

Великодні подарунки для земляків на сходіНапередодні Великодніх свят голова облдержадміністрації Степан Барна та голова обласної ради Віктор Овчарук відвідали тернопільських військовослужбовців у зоні проведення АТО.

Зокрема, вони побували в розташуванні бійців Національної гвардії України, які дислокуються на Луганщині, бійців зведеного батальйону «Тернопіль» Головного управління Національної поліції в Тернопільської області, котрі несуть службу на блокпостах біля Лисичанська, та військовослужбовців окремої артилерійської бригади ЗСУ, яка виконує завдання по всій лінії розмежування в зоні проведення АТО.

На сході разом із керівниками області були очільники трьох районних державних адміністрацій: Тернопільської – Олександр Похилий, Шумської – Юрій Головатюк та Гусятинської – Віталій Батіг.

– Для нас важливо, щоб військовослужбовці, які виконують бойові завдання із захисту територіальної цілісності нашої держави на сході України, почувалися комфортно, – зазначив Степан Барна. – Ми хотіли подивитися, в яких умовах служать військовослужбовці, а також привітати їх із днем світлого Воскресіння Христового, привезти їм паски, подарунки, аби хлопці відчували підтримку з тилу.

Степан Барна також зазначив, що для Тернопілля і надалі є пріоритетом відбудова Збройних сил України, зокрема тих військових частин, постійним місцем дислокації яких є Тернопільська область. Тому обласна влада поставила за мету здійснити реконструкцію військових частин у Тернополі, Теребовлі, Чорткові та Бережанах. До вирішення цього питання долучаються як органи державної влади, так і органи місцевого самоврядування. Підприємницькі структури також активно допомагають облаштовувати військові частини.

Окрім продуктів для великоднього кошика, гості з Тернопільщини передали захисникам необхідні запчастини для ремонту техніки, а також продукти харчування, солодощі. Ознайомившись із ситуацією, голова обласної ради Віктор Овчарук зазначив:

– Сьогодні сміливо можна констатувати, що армія цілком забезпечена, а у військовослужбовців є належні умови перебування, екіпірування та харчування. Звичайно, інколи виникають термінові потреби. Тому, власне, завжди перед поїздкою на схід довідуємося, що потребують наші захисники, і намагаємося завжди виконати їхні прохання. А перед Великоднем, звичайно, привезли пасочки, щоби бійці відчули дух свята та почувалися як удома.

Користуючись нагодою, командир підрозділу особливого призначення «Тернопіль» Володимир Катрук подякував керівникам області й усім, хто приїхав з ними у зону проведення антитерористичної операції, за підтримку та допомогу, за те, що не забувають про бійців ні у свята, ні в будні. Він також висловив щиру вдячність і всім жителям Тернопільщини за допомогу, яку вони збирають для захисників України ось уже протягом трьох років.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*