gazpostach

Вчили журналістів азів енергоефективностіВчили журналістів азів енергоефективності, щоб ті навчили цього читачів, глядачів

Днями тренінг «Головне про енергоефективність у ЗМІ» зібрав медійників з Тернопільської, Івано-Франківської та Хмельницької областей. Компетентні фахівці говорили про нові енергозберігаючі технології, створення ОСББ,  «теплі» кредити, що нині стали доступнішими для українців. Цікавою  була і практична частина семінару – житлово-комунальна тема у ЗМІ: міфи та реальність, написання статей на тему енергоефективності. Та прес-тур у ТМ ЕлДом, що у Тернополі на вул. Стуса 1А,  та в ОСББ «Імідж-1» , що на вул. Володимира Великого, 1.

Провела семінар директор з питань комунікації та зв’язків з урядом проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» Віра  Ілляш.
«Passive House та будинок «Mейд ін Юкрейн»: знайдіть 10 відмінностей» та  практичну вправу «Жити в пасивному чи звичайному будинку? Вибір за вами!» презентував   виконавчий директор Інституту місцевого розвитку, старший спеціаліст Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» з енергетичного планування, к.е.н., доцент Руслан Тормосов.

Про базові поняття  управління багатоквартирним будинком, «Силу слова: правильні та неправильні терміни. Наслідки їх застосування» говорив старший консультант з юридичних питань проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» старший консультант з юридичних питань проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» Дмитро Левицький. Про ОСББ: міфи та реалії, ресурсні центри підтримки ОСББ із питань чистої енергії: рушії змін громадської думки мову вела старший консультант із питань утримання та управління житлом проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» Вікторія Погорєлова. Також інші фахівці з питань енергозбереження та журналісти обмінялися запитаннями-відповідями.

Галина ВАНДЗЕЛЯК

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*