Повідомити новину

Поширити:

На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради прийнято рішення «Про заборону проїзду транспорту територією регіонального ландшафтного парку «Загребелля».

Відповідне рішення затверджено, реагуючи на скарги громадян, та з метою забезпечення охорони, збереження у природному стані цінних природних комплексів та об’єктів регіонального парку Загребелля.

Так, передбачено заборону проїзду територією регіонального ландшафтного парку Загребелля поза межами визначених в установленому порядку доріг, автомобільного транспорту та іншої мототехніки (у тому числі й квадроциклів), окрім технологічних та спеціалізованих транспортних засобів.

«Парк Загребелля є регіональним ландшафтним парком, на який поширюються певні екологічні обмеження. На жаль, через несвідому позицію окремих громадян, а також використання ними мототехніки, зокрема, квадроциклів, нищиться природний фонд парку, дерева, кущі, інші зелені насадження та пішохідні ділянки. Маємо чимало скарг від тернополян, тому враховуючи їх, було прийнято відповідне рішення», – зазначає міський голова Сергій Надал.

Нагадуємо, з 1 березня по 1 травня триває двомісячник благоустрою з метою виконання робіт із санітарного очищення та озеленення території Тернополя та населених пунктів, які входять до складу громади.