Повідомити новину

Поширити:

1602Одеський правозахисник, якого убили цієї ночі, був сином судді Апеляційного обласного суду Юрія Погорілого. У різний час Олександр Погорілий-молодший був адвокатом нардепа Сергія Ківалова, пише Страна.
Останні сім років Погорілий був директором і співзасновником правового холдингу “Привилегия” (кінцевий бенефіціар компанії – власник одеського Музею цікавої науки і бази відпочинку в Білгород-Дністровському районі Одеської області Юрій Грабилін).
Погорілий останнім часом відстоював інтереси естонської компанії “Літус Маріс” бізнесмена Марселя Віхмана. Фірма займається масштабним туристичним проектом в курортному містечку Затока в Білгород-Дністровському районі Одеської області.
У 2015 році естонські інвестори побудували перший кілометр набережної (в планах – 12 кілометрів), яка повинна була стати найдовшою набережною в Європі. Але місцева влада Затоки з невідомих причин відмовилася від рішення передати землю в оренду “Літус Маріс”, відповідно Погорілий захищав інтереси компанії в суді.
Автомобіль юриста розстріляли ймовірно з автоматичної зброї, можливо, з глушником. Справа обіцяє бути вельми гучною: місце злочину, по периметру, оточили співробітники поліції, слідчі дії проводять співробітники Генеральної прокуратури та СБУ, слідчу групу одеської поліції, яка прибула на місце події, майже відразу відкликали.
В правоохоронних органах стверджують, що для розслідування в Одесу спрямований особливий десант високопоставлених київських правоохоронців.