gazpostach

Убивство на вулиці Тихій36-річний уродженець Росії відбував покарання за нанесення тяжких тілесних ушкоджень в одній з виправних колоній Миколаївської області. Вийшов у 2010 році, і з того часу у пошуках пристановища кочував Україною.  14 квітня він разом зі співжителькою прибули до  Тернополя зі Львова. Жінка пішла шукати квартиру, а він залишився на автовокзалі. Там і зустрів майбутню жертву – 49-річного жителя села Бурдяківці Борщівського району.

Незнайомців звела оковита. Спочатку пили на автовокзалі, згодом борщівчанин запропонував піти «відпочити» на природі. Так й опинилися поблизу вулиці Тихої, де пролягає залізнична колія.

Того ж дня борщівчанина знайшли мертвим. Судово-медична експертиза встановила: чоловікові «допомогли» попрощатися з цим світом.

Підозрюваний стверджує, що новоспеченого товариша побив лише за те, що той не хотів його відпускати і наполягав, аби разом їхати на Борщівщину.  Те, що в зловмисника виявилися належні жертві мобільний телефон і два золотих персні –  пояснює, мовляв, взяв без спротиву потерпілого. Того ж дня убивця продав ювелірні прикраси за дві тисячі гривень, а мобільний залишив собі.

Як повідомив заступник начальника відділу СУ ГУ НП в Тернопільській області Віталій Пушкар, затриманому оголошено підозру у вчиненні розбійного нападу  та вбивства з необережності.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*