08.02.2023 00:19

Повідомити про новину

Поширити:

Изображение 289Уже кілька років тернополяни активно долучаються до всеукраїнської весняної акцій, що на Тернопіллі проводить обласна організація Товариства Червоного Хреста України.
Місячник Червоного Хреста розпочався  1 квітня. Пов’язують його з багатьма датами, що припадають саме на весняний період: 18 квітня – День українського Червоного Хреста, 8 травня – Міжнародний день Червоного Хреста, а також з Вербною неділею, Великодніми святами.
Метою місячника є привернення уваги до людей, що потребують співчуття, милосердя, мають проблеми зі здоров’ям, або живуть за межею бідності.
За словами  голови Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Олександри Бригадир,  під час акції “Квітка добра і милосердя” охочі зможуть виміряти артеріальний тиск,  проконсультуватися у лікаря. А також пожертвувати  гроші для потребуючих у скриньки волонтерів. Ті натомість подарують добрим людям квітку нарцису.
– Не обов’язково допомагати грішми,  можна допомогти і вживаним одягом, взуттям, продуктами харчування, медикаментами, іншим, – каже Олександра Бригадир.
Акція під назвою “Квітка добра і милосердя” відбувається у Тернополі уже сім років поспіль у той період, коли зацвітають нарциси.
Галина ВАНДЗЕЛЯК
Фото авторки
На знімку. Тим, хто пожертвував, дарували  нарциси волонтерки – студентки 3 курсу спеціальності «соціальний працівник» Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя Марія Чуйко та Марія Чайковська.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.