Повідомити новину

Поширити:

В умовах карантину чимало людей перейшли на дистанційну роботу.  Різноманітні підприємства також почали пристосовуватися до ситуації, що склалася, і організовують онлайн-доставку товарів . Все це робиться для того, щоб тернополяни менше виходили з дому.

«Починаючи з 10 квітня підприємство «Тернопільхлібпром» та торгова мережа «Пані Паляниця» здійснює адресну доставку своєї продукції. Замовлення можна зробити за номерами телефонів, які можна знайти в соціальних мережах, на сайті підприємства. Замовлення активно робляться. Акція зроблена для того щоб люди менше відвідували магазини, менше скупчувалися для їхньої ж безпеки – розповідає директор підприємства Олександр Журавель».

Замовити додому можна не лише хліб, а й здобні вироби.

«Замовлення в нас на даний момент діє від 30 гривень. Тобто від 30 гривень повністю безкоштовне замовлення. Автомобіль підвозить під будинок і розносить продукцію наш водій, кур’єр, – зазначає керівник підприємства.

Охочих отримати хліб додому, розповідають на підприємстві, є чимало. Хто ж переживає, де можна буде придбати пасхальні вироби, чи не хочуть стояти в черзі до магазину, тут повідомляють, що напередодні Великодніх свят також пропонуватимуть доставку тернополянам  і пасочки.

Нагадуємо, щоб зробити замовлення на доставку хліба додому потрібно зателефонувати за номерами телефонів, або Viber (067) 558-70-49; (050) 378-41-65; (0352) 43-62-38