gazpostach

У Тернополі буде облаштовано перший пішохідний фонтан228Під час реконструкції Набережної ставу у сторону пляжу «Циганка» буде облаштовано перший пішохідний фонтан. Як розповідає міський голова Сергій Надал, особливість цієї конструкції у тому, що фонтан буде знаходитися на одному рівні із пішохідною зоною.

«До Дня міста ми плануємо провести реконструкцію Набережної у стороні пляжу «Циганка». Спочатку підрядники проведуть роботи із укріплення набережної, відтак візьмуться за благоустрій території та відпочинкової зони. Після ремонтних робіт у цій частині парку буде відремонтована проїжджа частина, облаштують велодоріжку, міні-екстрим парк, спортивний та дитячий майданчики. Проте родзинкою стане саме пішохідний фонтан», – каже очільник Тернополя.

Пішохідний фонтан популярний у багатьох європейських містах. Чаша конструкції розміщується в поглибленні, таким чином, фонтан розміщується на рівні землі. Вода при цьому б’є з фонтану начебто з-під ніг, дозволяючи оточуючим вільно гуляти між струменями.

Повідомляє Тернопільська міська рада

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*