gazpostach

У Тернопіль прибув “Прапор єдності”Йдеться про прапор, що вже відвідав велику кількість міст України та об’єднав патріотів, державників та небайдужих – навколо тридцятиметрового полотна у одну єдину націю. Початок патріотичної акції – 14 серпня о 14 годині на Театральному майдані з подальшим рухом до Набережної ставу. Усі бажаючі тернополяни можуть взяти участь у акції та залишити свій підпис на синьо-жовтому стязі.

Почавши свою подорож у Полтаві, вже незабаром прапор дістанеться Києва, де 24 серпня відбудеться Марш захисників України.

Також у Тернополі пластуни організовують акцію спільно з польською діаспорою. 14 серпня буде запалено «Полум‘я братерства».

Вперше акція відбулася минулого року та залучила до участі понад 5 тисяч харцерів та пластунів по всій Польщі. Цього року захід відбувається одразу в двох країнах: Україні та Польщі.

— «Полум’я братерства» — це ініціатива вшанування пам’яті воїнів Української Народної Республіки (УНР) та польських союзників у боротьбі за незалежність y 1920 р. Поховані на території Польщі, українські патріоти пішли в 1918–1921 рр. у бій за незалежну Україну. Вона  спрямована до всіх українців та поляків, які хочуть віддати честь і шану героям, а також наголосити, що в спільній історії двох народів є позитивні моменти, що повинні бути основою для будівництва майбутнього, — розповідають у Тернопільському ПЛАСТі.

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*