05.02.2023 13:51

Повідомити про новину

Поширити:
Грабіж, поєднаний з насильством інкримінують правоохоронці Борщівщини двом мешканцям села Лосяч. П’ятого травня чоловіки побили та пограбували жителя селища Скала-Подільська. Трапилося усе на недіючій автозаправці,- повідомляє “Досьє 102”.
За словами начальника Борщівського відділення поліції Володимира Горб’яка, АЗС знаходиться на околиці району. Вона не працює, але там щоночі чергує сторож.
На нічну зміну тридцятичотирьохлітній житель Скали-Подільської приїхав на власному автомобілі “Сітроен-Берлінго”. Його припаркував поруч, а сам пішов до приміщення. Близько 2:30 чоловік почув шум на вулиці, коли вийшов, то помітив, що біля його автівки сидять двоє невідомих. Вони уже встигли зняти одне колесо і демонтовували інше.
Власник автівки кинувся на злодіїв. Одного йому вдалося повалити на землю. Проте інший підійшов ззаді та вдарив чоловіка ключем по голові. Потерпілий впав, а грабіжники кинулися тікати до припаркованої неподалік машини.
Дорогою додому нападники згадали, що забули на АЗС власні речі та не забрали колесо. Коли вони повернулися, то сторожа не було. Він сховався, але зміг запам’ятати окремі цифри з номера автівки. Як тільки невідомі поїхали, чоловік викликав поліцію.
Близько чотирьох годин знадобилося правоохоронцям, аби встановити особи грабіжників. За інформацією правоохоронців, нападники – мешканці сусіднього села – 21-го та 22-ох років. Хлопці безробітні, раніше до відповідальності не притягувалися. У скоєному вони зізналися. Кажуть, що винна у їхньому вчинку горілка, а на заправку приїхали, щоб випити пива.
Потерпілий із втовченими ранами голови звернувся до лікарні. Його не госпіталізовували. Правоохоронці вирішують питання про обрання запобіжного заходу підозрюваним. Триває слідство.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.