Повідомити новину

Поширити:

У п’ятницю, 3 березня, у Підгороднянській громаді відбувся науково-практичний семінар «Червоний Хрест & освіта у громаді – разом ми зможемо більше».

Участь у ньому взяли начальники відділів освіти та практичні психологи закладів освіти громади, а також голова Тернопільської районної організації ТЧХУ Ольга Нижник.

З вітальним словом до організаторів і учасників семінару звернувся голова Підгороднянської громади Сергій Чапрак, який побажав присутнім плідної роботи і принагідно подякував голові Тернопільської районної організації ТЧХУ Ользі Нижник за співпрацю із громадою.

Лідер волонтерського напрямку МГП (міжнародного гуманітарного права), вчитель предмету «Захист України» КЗ «Почапинський ЗЗСО» Марія Крамар коротко ознайомила присутніх з головними засадами МГП, його метою і застосуванням.

Про необхідність викладання МГП в умовах збройної агресії говорила начальник відділу міжнародних зв’язків ЗУНУ, кандидат юридичних наук, доцент кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права ЗУНУ Уляна Коруц.

Також на відеозв’язок із учасниками конференції виходили віце-президент Української асоціації міжнародного права Тимур Короткий та національний координатор з міжнародного гуманітарного права Товариства Червоного Хреста України В’ячеслав Маєвський.

Після теоретичної частини семінару присутні перейшли до практичного заняття «Перша психологічна допомога. Піклування про себе та інших», яке провела лідер волонтерського напрямку з психосоціальної підтримки, практичний психолог КЗ «Почапинський ЗЗСО» Світлана Піговська.

На завершення семінару начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгороднянської сільської ради Оксана Алєксєєва подякувала колегам за плідну роботу та цікаво проведений час і висловила сподівання на подальші зустрічі, адже Підгороднянська громада є базовою щодо співпраці з районною організацією ТЧХУ.