Повідомити новину

Поширити:

На ній представлені роботи молодої художниці Юлії Трачук. Відкриття відбулося в умовах карантину із дотриманням усіх вимог, проте у дуже теплій та доброзичливій атмосфері.
Художниця працює переважно у олійній та графічній техніці, роботи виконані у різних жанрових напрямках. Найчастіше це портрет та архітектурний пейзаж. Як стверджує сама Юлія, вона перебуває у творчому пошуку. Кожна картина для неї – це самовдосконалення. Серед її робіт найбільше архітектури Кременеччини (Кременець та Почаїв).
Юлія Трачук народилася в 1991 році у місті Кременець. Закінчила Кременецький обласний гуманітарно-педагогічний інститут ім. Тараса Шевченка за спеціальністю “Педагогіка і методика середньої освіти “Образотворче мистецтво”.
З 2015 року Юлія працювала асистентом кафедри методики викладання мистецьких дисциплін Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка. Також мала досвід викладання в одній зі шкіл Кременеччини. У 2016 році стає учасницею щорічних виставок гурту “Палітра” у Кременці та за його межами. З 2017 року працює керівником гуртків “Писанкарство” та “Мистецтво нашого народу” у Кременецькому районному центрі дитячої творчості.