06.02.2023 05:46

Повідомити про новину

Поширити:

Телефонні шахраї нахабніють щоразу більше. Один з аферистів 23 травня побував у помешканні літнього тернополянина й забрав у нього десять тисяч гривень за не притягнення внука до кримінальної відповідальності. Як виглядав кривдник, потерпілий не запам’ятав.
 
90-річного тернополянина обманули за вже звичною на Тернопільщині схемою: зателефонували нібито з міліції, вимагаючи 10 тисяч «відкупного» за внука який, начебто, скоїв ДТП. За грошима шахрай прийшов до старенького додому. Потерпілий розповів, що чоловік зайшов до квартири і чекав, коли він збере необхідну суму, а отримавши гроші зник.
 
Правда про те, кому насправді дідусь віддав усі свої заощадження, відкрилася тоді, коли до нього завітав внук. Молодий чоловік і звернувся до поліції. Описати правоохоронцям свого кривдника пенсіонер не зміг.
 
Щоб ваші рідні не втрапили до подібної ситуації наголосіть їм, що  у жодному разі не  слід довіряти інформації, яку отримали від незнайомців по телефону, її потрібно перевіряти. Навіть якщо незнайомець представляється представником правоохоронних органів, родичем чи знайомим – не варто поспішати виконувати його вимоги, особливо, якщо вони стосуються переказу коштів на розрахунковий рахунок чи будь-яким іншим способом.
 
Найкраща протидія шахраям – ігнорування їхніх прохань, вимог та пропозицій. Своєчасне повідомлення про спробу обману поліції за номер «102» допоможе розшукати аферистів.
Джерело:http://www.tp.npu.gov.ua/
 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.