10.06.2023 14:34

Повідомити про новину

Поширити:

 Будівельна галузь є однією з найважливіших галузей народного господарства. Працівники більше 200 професій задіяні у спорудженні будівель різних видів і призначення. Попит на таких фахівців є завжди.
Серед вакансій, які цьогоріч подали роботодавці у службу зайнятості Тернопільської області, майже 4% – у будівництві житлових та нежитлових приміщень. Упродовж 7-ми місяців поточного року була потреба в 553 фахівцях будівельної галузі, з них 59% – укомплектовані службою зайнятості.
Основна кількість вільних робочих місць вже заповнена, проте станом на 05 серпня 2020 року будівельні організації у Бучацькому, Кременецькому, Тернопільському та Чортківському районах Тернопільської області мають ще 11 актуальних вакансій із зарплатою до 10 тис. гривень. Їм потрібні працівники таких професій, як лицювальник-плиточник, столяр, маляр, штукатур, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, водій, технік-електрик та інженер-будівельник.
Якщо ви маєте бажання працювати у будівельній сфері і вас зацікавили вказані вакансії, зверніться до місцевої районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості або до Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Відділ організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості
Тернопільського обласного центру зайнятості
(тел. 22-02-01)
Відділ інформаційної роботи
Тернопільського обласного центру зайнятості
(тел. 23-49-77)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.