Повідомити новину

Поширити:

Із 20 по 30 жовтня в Ріяді Королівства Саудівської Аравії тривали Всесвітні ігри єдиноборств-2023.

Участь у них взяли найкращі спортсмени з 123 країн світу. Серед них і Вадим Стецюк. Тернополянин змагався за перемогу в армрестлінгу у ваговій категорії до 100 кг та здобув «срібло» на ліву руку й «бронзу» на праву руку, зазначають у міській раді.

Ці призові місця дають можливість спортсмену отримати звання Заслуженого майстра спорту України.

До слова, українська збірна команда здобула на Всесвітніх іграх єдиноборств 53 нагороди: 21 золоту, 17 срібних та 15 бронзових і посіла І місце у світовому медальному заліку.

Додамо, що змагання відбувалися в 15 видах єдиноборств, зокрема, панкратіон, греплінг, кікбоксинг, айкідо, фехтування, дзюдо, самбо, карате, армрестлінг, тайський бокс, джиу-джитсу, сумо тощо.

Ігри такого рівня востаннє проводилися 10 років тому.