30.03.2023 20:17

Повідомити про новину

Поширити:

Тернополянка, волонтерка та активістка Анна Войтович 17 січня зареєструвала петицію на сайті Кабінету Міністрів України щодо розірвання договору оренди Почаївської лаври з УПЦ московського патріархату.

“В Україні вже майже рік йде війна, УПЦ московського патріархату провадить відверту антиукраїнську пропагандивну діяльність і всіляко підтримує ворога”, – звертається до українців Анна Войтович.

Комплекс споруд Почаївської Свято-Успенської Лаври, що на Тернопільщині досі перебуває під цілковитою владою російської православної церкви, незважаючи на численні порушення пам’яткоохоронного законодавства, чого варте лише будівництво гігантського собору-новобуду та п’ятиповерхового готелю, пише 0352.ua.

“Вимагаємо розірвати договір оренди Почаївської Лаври з УПЦ московського патріархату!”,
– з таким посиланням волонтерка шукає однодумців.

Якщо петиція набере необхідних 25000 підписів, її буде розглянуто Кабінетом Міністрів України.

Підтримати Анну можна підписавши петицію.

Як зазначає Анна: дуже соромно і дуже дивно, що на Тернопільщині досі процвітає московський патріархат і в час війни відбувається хресна хода адептів русского міра! Потрібно покласти цьому край!

Коментарі

 1. Ця дурнувата вирішила приєднатись до релігійної війни проти українського народу.
  Пророцтво про Україну старця ієрея Миколи Трубіна (1950 -1997)
  «Одна матушка згадала, як у розмові з нею отець Миколай казав, що в Україні буде автокефалія. У зв’язку з цим батюшка деяким священикам казав, щоб ішли за штат раніше, коли ще можна, бо настане такий час, коли справжніх священиків відлучатимуть від церкви і зніматимуть із них священство. І що тоді такій людині робити? А так можна буде таємно служити. Ще казав, щоби священики йшли під омофор Московського Патріарха.
  Все це пов’язано із автокефалією. Він сказав: «Тому що пізніше буде пізно». Отець Миколай тричі сказав мені: «В Україні буде автокефалія, і хоч на 5 хвилин, але по всій Україні буде католицтво. Коли Україна прийме автокефалію, прорве Київську дамбу і плаватимуть по Києву кораблі. І через те, що Україна відступить від віри, вона постраждає більше за всі народи на землі».
  (З книги «Життєпис ієрея Миколи Трубіна», видання одинадцяте, с. 80-81)
  https://www.facebook.com/melnichuk.vladimir/posts/2558368950961093

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.