Повідомити новину

Поширити:

Міський голова Тернополя Сергій Надал пропонує наслідувати добрий приклад Прощі до Зарваниці, яка проводилась онлайн.
Важливо! Міський голова Тернополя Сергій Надал пропонує тернополян відзначити свято День міста онлайн у зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації.
Пряма мова: “Прошу і пропоную усіх тернополян максимально по можливості приєднатись до святкових заходів онлайн та через трансляції на місцевих телеканалах. Більшість з розважальних шоу будуть наші тернопільські телеканали. Будуть прямі трансляції в інтернеті. Ви зможете побачити в онлайн режим всі концерти, онлайн відвідати виставки. Нещодавно за таким принципом відбулась святу Прощу до Зарваниці. Відбувалася онлайн трансляція, хто вважав за потрібне вирушив у прощу, більшість слідкували за прощею в онлайн режимі і молилися дома. Тоді вдалося уникнути різкого спалаху захворюваності на коронавірус. Ми можемо наслідувати цей приклад.
Також прошу пам’ятати про правила безпеки. Це дотримання соціальної дистанції, використання антисептиків, а також обов’язкове носіння масок у приміщеннях. Сьогодні зростає кількість підтверджених випадків хворих на COVID 19 і від нашої розумної поведінки залежить подальша ситуація у місті, зокрема нормальна робота економіки, громадського транспорту, початок навчального року”, – зазначив Сергій Надал звертаючись до тернополян.
Головне. Міський голова звернув увагу на соціальну та християнську відповідальність тернополян перед “групами ризику”.
“Всі ми втомились від обмежеть, у значній мірі перебільшених. Але у ці дні прошу подбати про тих, хто найменш захищений. Це люди похилого віку, люди з хронічними хворобами. Це онкохворі, хворі на цукровий діабет тощо. Для них хвороба справді небезпечна і вони можуть втратити здоров’я та життя, випадково заразившись від носія. Пам’ятайте, вдягаючи маску у громадському місці — ви у першу чергу поважаєте оточуючих, бережете рідних старшого віку, даєте шанс на життя людям з важкими та хронічними хворобами. Ви робите добру справу, як відповідальний громадянин та добрий християнин. Ми всі відповідальні перед тими, хто потрапляє в групу ризику”, – зазначив Сергій Надал.
Сергій Надал підкреслив, що місто робить і робитиме все можливе для того, щоб зберігати нормальне життя у Тернополі, але просить і мешканців розумного та відповідального ставлення.
Нагадаємо. У Тернополі для запобігання захворюваності діє система моніторингу за поширенням коронавірусу. Зокрема у щоденному штаб з протидії епідемії повідомляє про ситуацію із захворюваністю. Діє чіткий алгоритм виявлення контактних осіб для швидкої локалізації поширення інфекції. Подібна система працює у Канаді, Південній Кореї, Японії, що дозволяє контролювати поширення хвороби. В Україні протягом кількох тижнів зростала кількість нових виявлених випадків захворювання на  COVID 19. Однією з головних причин лікарі називають масові заходи, в яких беруть участь українці, а також недотримання елементарних заходів безпеки.