26.11.2022 23:39

Повідомити про новину

Поширити:

У виграш новенької автівки повірила жителька обласного центру. Як результат – втратила власні гроші.
130577Жінка отримала повідомлення, в якому її інформували про виграш іномарки. Вона одразу передзвонила на вказаний номер. Оператор детально ознайомила з правилами  отримання виграшу. Повідомила й адресу сайту, на якому щаслива власниця нової машини може прочитати усі умови акції та побачити свій приз. Жінка зраділа удачі та поспішила перевести гроші за оформлення документів на транспорт. Дві тисячі гривень перейшли у руки шахраям, а потерпілій довелося звертатися за допомогою до поліцейських.
У секторі комунікації ГУНП в області вкотре застерігають краян від подібних необдуманих вчинків. За жодних обставин не пересилайте власні кошти маловідомим людям. Ретельно перевіряйте будь-яку інформацію, пов’язану з переказом готівки, оформленням документів, не розголошуйте власні конфіденційні дані.
Якщо вас запевняють у дороговартісному виграші, пам’ятайте: перераховуючи кошти на невідомий рахунок, ви автоматично потрапляєте у пастку аферистів, адже немає жодних гарантій, що приз отримаєте! Будьте обачні!
 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.