gazpostach

Тернопільські спортсмени стали переможцями у РівномуШість нагород на Всеукраїнському турнірі з боксу пам’яті заслуженого тренера України Павла Дмітрієва здобули тернопільські спортсмени.
Змагання відбулися у Рівному, а учасниками були майже сто спортсменів з усієї Західної України. Честь Тернопілля захищали вихованці спортклубів «Шкіряна рукавичка» та «Поєдинок», які займаються у спортшколі з греко-римської боротьби та обласній спортшколі з літніх видів спорту.
У категорії молодь чемпіонами стали Ігор Будзінський (64 кг) та Захар Степанов (69 кг). Також у вазі 64 кг третє місце посів Дмитро Парфенюк. А серед юніорів золоту медаль виборов наш Роман Курдупель (44 кг). Ще два «срібла» в активі Тараса Дзюрбана (44 кг) і Назара Курдупеля (46 кг).
Спортсменів до турніру готували тренери Руслан Фірман, Роман Діткун і Наталія Семчук. А допомогли з поїздкою у Рівне президент Федерації боксу Тернопілля Євген Степанов, президент клубу “Шкіряна рукавичка” Ігор Марцінковський та меценат Михайло Будзінський.
У найближчих планах тернопільських боксерів – поїздка на зональні змагання для відбору на чемпіонат України серед школярів. Вони відбудуться 17 березня у Хмельницькому.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*