Повідомити новину

Поширити:

16-19 червня у басейні «Метеор» м. Дніпра відбувся Літній чемпіонат України з плавання серед юніорів та молоді. Команду КДЮСШ №1 Тернопільської міської ради представляли на цих змаганнях у віковій категорії «молодь» майстер спорту Сергій Лисобей (тренери Світлана Мазур, Катерина Антонишин) та майстер спорту Абдурахман Салег (тренер Катерина Антонишин). Виступаючи на дистанції 100 м на спині, Сергій Лисобей став бронзовим призером. Також спортсмен посів шосте місце на дистанції 50 м на спині і дев’яте – на дистанції 50 м вільним стилем.
Абдурахман Салег був восьмим на дистанції 50 м вільним стилем та одинадцятим на дистанції 50 м батерфляєм.
У змаганнях серед юніорів команду Тернопільської області представляли вихованці КДЮСШ №1 ТМР КМС Діана-Марія Протоковська (тренери Світлана Мазур, Катерина Антонишин), КМС Ангеліна Хруник (тренер Катерина Антонишин), КМС Поліна Циклаурі (тренери Г. Коломоєць, Катерина Антонишин), Михайло Басара (тренери З. Когут, Катерина Антонишин), Владислав Гусак (тренер Катерина Антонишин), Микола Данилевич (тренери Світлана Мазур, Катерина Антонишин та Анастасія Теслюк (тренери Світлана Мазур, Катерина Антонишин) та вихованець КДЮСШ №2 ТМР Назар Ласюта (тренери Мирон Ференц, Віталій Волинець).
У підсумку змагань серед юніорів у залік Тернопільської області увійшли кращі результати у фінальних запливах наших спортсменів: Діана-Марія Протоковська – сьоме місце на дистанції 50 м вільним стилем; Поліна Циклаурі – шосте місце на дистанції 50 м батерфляй, сьоме – на дистанції 50 м брасом, десяте місце – на дистанції 100 м брасом; Ангеліна Хруник – четверте місце на дистанції 200 м комплексним плаванням та п’яте місце на дистанції 400 метрів комплексним плаванням; Михайло Басара – дев’яте місце на дистанції 100 м на спині та десяте місце на дистанції 50 м на спині, також Михайло вперше виконав норматив кандидата в майстри спорту України.
В естафеті дівчат 4х100 м комбінованій тернопільська команда, у складі якої виступали Діана Протоковська, Поліна Циклаурі, Ангеліна Хруник, Анастасія Теслюк, посіла 7 місце.
У підсумку змагань серед юніорів команда Тернопільської області була другою у своїй підгрупі, а команда КДЮСШ №1 ТМР посіла 22 місце серед усіх ДЮСШ, СДЮСШОР та плавальних клубів України.

Теги: плавання