Повідомити новину

Поширити:

Нещодавно у Львові відбувся чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків старшого і молодшого віку та дітей старшого віку. Збірну команду Тернопільської області представляли 19 кікбоксерів із відділення кікбоксингу «Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту» та спортклубу «Тернопіль» (Ринг).

У змаганнях брали участь понад 500 спортсменів, які представляли 19 областей України та м. Київ. Спортсмени змагалися на татамі в розділах фул контакт, кікбоксинг лоу кік, К-1, на рингах та семі-контакт, лайт-контакт, К-1, лайт кік,  пойнт хард спаринг.

Тернопільські спортсмени здобули 23 медалі, зокрема 10 з них за перші місця; 6 – за другі та 7 – треті.

Чемпіонами та призерами змагань стали: Вікторія Панфілова, Давид Ткач, Назар Воробець, Олександр Мітюрьов, Роман Воробець – КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту»; Каріна Омарова, Олександр Молдован, Костянтин Горобівський, Каріна Нетичук, Владислав Ордеха, Владислав Рудакевич, Михайло Цимбалюк, Сергій Чамбул, Станіслав Гапоненко – спортклуб «Тернопіль» (Ринг).

Готували спортсменів до змагань тренери-викладачі Сергій Колесник та Ігор Кріль.

За результатами чемпіонату буде відібрана збірна команда України для участі у чемпіонаті світу 2023, який проходитиме у жовтні місяці у Мюнхені (Німеччина).

Дякуємо управлінню молоді, спорту та іміджевих проєктів Тернопільської ОВА, КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту», спортклубу «Тернопіль» за організацію та участь спортсменів у змаганнях, а також воїнам ЗСУ за можливість тренуватися та брати участь у спортивних змаганнях.

Автор: Анатолій ЯЦИНА

Теги: чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА