22.02.2024 06:26

Повідомити про новину

Поширити:

 
Відбулася зустріч голови обласної ради Віктора Овчарука із представниками коаліції «Прозорі ради» ( Проект Центру політичних студій та аналітики). Насамперед громадські активісти вручили голові обласної ради відзнаку «… за впровадження у свою роботу кращих практик прозорості, відкритості та підзвітності органів місцевого самоврядування в Україні».
Вони також наголосили на тому, що у своїй діяльності Тернопільська обласна рада з-поміж інших обласних рад країни є однією з тих, що найякісніше та у найбільшому об’ємі використовує механізми доступу до влади та контролю громадськості, різноманітні форми комунікації, тим самим сприяє максимальному розширенню участі громади в місцевому політичному процесі. Окрім того було обговорено внесення деяких доповнень до положень про роботу структурних підрозділів та інституцій обласного органу місцевого самоврядування. Віктор Овчарук висловив певні зауваження до проекту меморандуму про майбутню співпрацю, запропонованого коаліцією «Прозорі ради». Було вирішено доопрацювати документ.
Насамкінець громадські активісти, котрі також є організаторами фестивалю «Файне місто», розповіли про особливості цьогорічного запланованого свята, зокрема про те, щонайочікуваніший літній фестиваль вперше відбудеться у чотириденному форматі (7-10 липня) на території аеропорту «Тернопіль». Очікується понад 15 тисяч гостей, і традиційно дійство пройде під гаслом “Файне Місто – територія вільних людей». А ще молоді люди поділились проблемами та труднощами його підготовки.
Джерело: http://te-rada.org/