У 18 турі 12 листопада тернопільська «Нива» у Чернігові зустрічалася з донецьким «Олімпіком». І вже на першій хвилині тернополяни ледь не повели у рахунку: Костянтин Бичек прорвався флангом і віддав на Андрія Різника, який відразу з кута воротарського майданчика пробив вище воріт.

На початку поєдинку гра йшла на зустрічних курсах, команди намагалися атакувати, але багато помилялися. У середині першого тайму небезпечно пробивав Сергій Кисленко, але надійно зіграв голкіпер «Олімпіка». Був ще непоганий момент у Бичека, але він пробив дуже неточно.

Все ж футболістам «Ниви» вдалося відзначитися на 35-й хвилині. Семен Вовченко чудовим ударом зі штрафного вразив верхній кут воріт донеччан – 0:1.

У першому таймі у футболістів «Олімпіка» нічого не виходило в атаці, натомість тернополяни могли й подвоїти рахунок. Наприкінці тайму Бичек не реалізував вихід віч-на-віч із голкіпером «Олімпіка» Шереметою.

У другому таймі господарі перехопили ініціативу та почали загрожувати воротам «Ниви», а тернополяни натомість намагалися гостро контратакувати. Варто вкотре відзначити надійну гру воротаря тернополян Максима Механіва, який цього дня був на висоті, рятуючи ворота після ударів Прядуна, Дмитренка, Ходаковського. Тернополяни також мали моменти, щоби подвоїти рахунок, як наприклад, коли Кисленко після помилки захисників не зумів переграти Шеремету.

У другому таймі командам так і не вдалося відзначитися й у підсумку «Нива» перервала триматчеву серію без перемог.

«Олімпік» (Донецьк) – «Нива» (Тернопіль) – 0:1.

Гол: Семен Вовченко (35).

У 19 турі 19 листопада тернопільська «Нива» гратиме в гостях із ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні).