Повідомити новину

Поширити:

 

105-та окрема бригада територіальної оборони сформована у повному обсязі. Військовослужбовці забезпечені всім необхідним озброєнням. Щодня вони вдосконалюють навички стрільб зі стрілецької зброї та гранатометів. Про це розповідає голова обласної військової адміністрації Володимир Труш.

Наразі, військовослужбовці тероборони несуть службу на блок-постах, залучені до охорони важливих об’єктів інфраструктури. Підрозділи бригади готові до виконання завдань за призначенням.

«Тернопільщина сьогодні продовжує бути надійним тилом у цій війні. До Харкова уже прибув перший потяг з гуманітарною допомогою, яку відправила Тернопільщина. Це речі першої потреби: продукти харчування, вода, одяг. Також, кожного дня ми продовжуємо відправляти гуманітарну допомогу у міста, які сьогодні найбільше потерпають від російської агресії. Після розвантаження потяги евакуйовуватимуть людей. Шість автобусів, які доправляли до Харкова гуманітарний вантаж, уже забрали людей та повертаються», – каже Володимир Труш.

Щодня Тернопільщина продовжує приймати жителів областей, де ведуться активні бойові дії. Уже розміщено понад 15 тисяч осіб. Усі люди поселені та забезпечені необхідними речами. Тих, хто виявляє бажання їхати далі, – забезпечують транспортом та довозять до кордону.

Також мешканців Тернопільщини закликають, якщо у вас є можливість надати прихисток, звертайтеся за контактами гуманітарного штабу: 0 (63) 180 38 83, (0352) 52-90-00.

Наразі оперативна ситуація в області – стабільна. Для того, щоб розвантажити блок-пости, прийнято рішення розширити до двох смуг блок-пост у Смиківцях та Підволочиську. Третя смуга у Смиківцях – гуманітарна.

Економіка області продовжує працювати. Усі виплати здійснюються вчасно, а Укрпоштою доставлено пенсії та соціальні виплати у тисячу населених пунктів області.

Уряд прийняв рішення заборонити нарахування та стягнення штрафів або пені у разі несвоєчасної оплати за житлово-комунальні послуги. Також заборонено припиняти надання комунальних послуг, у разі їх несплати або оплати не в повному обсязі. Ця постанова стосується усіх комунальних послуг без винятку

Однак, як додає очільник військової облдержадміністрації Володимир Труш, сплата за комунальні послуги в сьогоднішніх умовах є великою допомогою та підтримкою комунальних служб. Адже вони продовжують працювати у надскладних умовах та потребують ресурсів.

Як нагадує Володимир Труш, в області продовжує діяти комендантська година з 22.00 до 6.00 год та триває заборона на продаж алкогольних напоїв. У водії, які сідатимуть за кермо у стані алкогольного сп’яніння, будуть вилучати авто. Так, уже 10 транспортів вилучили та передали ЗСУ.

Джерело: Тернопільська ОВА